Harika bir platform oyununun yerini hiçbir şey tutamaz, tabii ki harika bir platform oyunu hariç. özgür. GOG üzerinden, Sunblaze artık %100 indirimle mevcut olduğu için tam olarak bu fırsatı elde edebilirsiniz. Tek yapmanız gereken GOG’a gitmek, oturum açmak veya bir hesap oluşturmak, oyun sayfasına gitmek ve koleksiyonunuz için Sunblaze’i kullanmak. GOG’un DRM’siz oyunlar sattığını hatırlatmak isteriz, bu nedenle Sunblaze’i anında indirip PC’nize kurabileceksiniz.

Bağımsız hit Celeste’ye benzeyen Sunblaze, yaptığınız her sıçramayı dikkatlice ölçmeniz gereken hassas bir platform oyunudur. Süper kahraman eğitimini tamamlama görevinde olan Josie, AKA Sunblaze olarak oynayacaksınız. Süper kahraman lisansınızı nasıl alırsınız? Josie’nin babası tarafından tasarlanan ölümcül tuzaklar, sivri uçlar ve dronlarla dolu zorlu bir eğitim simülatörünü tamamlayarak. Ayrıca, size yardımcı olacak bir evcil kedi yardımcınız var.

Sevimli görünüşünün altında oldukça zorlayıcı bir oyun, ancak bunda ustalaşabilir ve sürekli olarak size atılan çeşitli zorlukların üstesinden gelebilirseniz, bu rahatlatıcı bir deneyimdir.

GOG’dayken, şunları yaptığınızdan emin olun: Yaz İndirimine göz atın, 5.400’den fazla oyun fırsatıyla piyasaya sürülen.

Ücret ödemeniz gerekmeyen daha fazla oyun için Epic Game Store’da bu haftanın ücretsiz oyununa, her zaman popüler olan ve 15 Haziran’a kadar mevcut olacak Payday 2’ye de göz atabilirsiniz.

Burada tartışılan ürünler editörlerimiz tarafından bağımsız olarak seçilmiştir. Sitemizde öne çıkan herhangi bir şeyi satın alırsanız, GameSpot gelirden pay alabilir.oyun-1