Sabre Interactive, Perşembe günü canlı yayınlanan 2023 Yaz Oyun Festivali’nde oyunculara bazı şaşırtıcı haberler verdi. Oyunun çıkış tarihiyle ilgili çok fazla oyun ya da haber görmedik. Warhammer 40.000 Uzay Denizcisi 2, ama bu Yaz Oyunları Festivali’nde değişti. Gösteri sırasında pek çok oyun duyuruldu ve açıklandı, ancak benim ve diğer birçok oyuncunun bağımlısı olan oyun, Sabre Interactives’in sevilen oyunun aksiyon dolu yorumunun devamı hakkında daha fazla bilgi. Uzay Denizcisi destan.

Warhammer’ın itibari üçüncü şahıs hack and slash shooter Uzay Denizcisi 2011 yılının Eylül ayından bu yana yaklaşık 12 yıldır taksit görmedi! Hem masaüstü oyununun sıkı hayranları hem de sıradan oyuncular, bu yılın sonlarında çıkacak olan merakla beklenen devam filminin haberleriyle aynı şekilde salya akıtıyor. Burada, Outerhaven’da, buradan kontrol edebileceğiniz oyun oynamanın bir kısmını zaten ele aldık.

Yeni oyun, oyuncuların 3 oyuncuya kadar kooperatif aksiyonunda birbirlerine katılabileceklerini duyurdu. Bu benim için ilginç bir haber çünkü oyunların nadiren işbirlikçi özellikler kullandığı mevcut durum. Bu özel türü tartışırken hemen akla gelen oyun, Savaş Dişlileri uzun yıllara dayanan işbirlikçi deneyimleriyle büyük başarılar elde eden franchise. Bu, bu ikinci giriş için bir defaya mahsus mu olacak? Yoksa hikaye anlatımı için işbirlikçi deneyimlere izin veren daha fazla oyun görmeye mi başlayacağız? Sadece zaman gösterecek. Warhammer 40.000 Uzay Denizcisi 2 bu yıl içinde piyasaya sürülecek.oyun-4