Harmony: The Fall of Reverie, NOD’T NOD’un anlatı odaklı en son oyunudur. Başlık şu anda PC’de ve Nintendo Switch’te çıktı ve PC sürümü oldukça iyi çalışıyor olsa da, modern PC oyunlarından beklediğimiz birkaç özellik eksik. Harmony Fall of Reverie ultrawide sorunlarını düzeltmek istiyorsanız, bunu nasıl yapabileceğiniz aşağıda açıklanmıştır.

Reverie Ultrawide Sorununun Uyum Düşüşünü Düzeltme

Oyun ultra geniş çözünürlüklerde çalışırken, deneyim boyunca yanlarda siyah çubuklar var. Bu, daha geniş çözünürlüklere sahip kullanıcılar için daldırma yoluna girebilir ve gelecekteki güncellemelerde ele alınmasını umduğumuz bir şeydir. Şimdilik olsa da, Gül geniş ekran topluluğundan sorun için bir düzeltme yaptınız ve yayınladınız.

  • Aşağıdakilere gidin GitHub bağlantısı
  • Biraz aşağı kaydırın ve yamanın en son zip dosyasını indirin (196 KB) altında Varlıklar tıklayarak. Yazma itibariyle, sürüm 1.0
Harmony: The Fall of Reverie Ultrawide Yaması
  • Bu, aşağıdaki gibi bir sıkıştırma aracı kullanarak çıkartmanız gereken zip dosyasını indirecektir. Winrar veya 7zip
  • Dosyayı oyunun kurulum konumuna çıkartın
HMYBinariesWin64

Tek yapmanız gereken bu ve oyunu bir sonraki başlatışınızda, siyah çubuklar olmadan ultra geniş çözünürlükte düzgün bir şekilde çalışacaktır. Yama uygulanmışken oyun böyle görünüyor.

Yama Uygulanmış Harmony Fall of Reverie Ekran Görüntüsü
Harmony Fall of Reverie ve Yama Uygulandı

Krediler ve Destek

Düzeltme için tüm krediler Gülve onları şu adreste desteklemeyi düşünebilirsiniz: Patreon veya SatınMeACoffee.

Bu yamayı Steam sürümünde şu adreste test ettiler: 1920×1200, 2560×1080, Ve 3840×1080 çözünürlükler.

Star Wars Jedi: Survivor, Dead Island 2 ve Sherlock Holmes the Awakened gibi son sürümler için diğer ultra geniş kılavuzlarımıza göz atın.

Bu kılavuzun yardımcı olduğunu ve PC’nizdeki Harmony Fall of Reverie Ultrawide sorunlarını çözebildiğinizi umuyoruz. Aşağıdaki yorumlarda herhangi bir sorunuz varsa bize bildirin.oyun-5