Wildstorm'un The Authority üyeleri.

resim: DC Çizgi Romanları

Haberler Süpermen: Miras yavaş yavaş çıkıyor Son haftalarda, WB yenisini bulmaya yakın gibi görünüyor. Süpermen ve Lois Lane. ilk film olarak James Gunn ve Peter Safran’ın birbirine bağlı evren, Miras önümüzdeki on yılın değerindeki filmlerin yolunu belirleyecek ve birden fazla şekilde.

Cuma günü yayınlanan bir rapora göre hollywood muhabiriyaklaşan filmde bazı üyeler de yer alacak çizgi roman ekibi The Authority bir ölçüde. Görünen plan, bu rolleri (ve Süpermen’in düşmanı Lex Luthor’un rolünü) üstlenmektir. sonrasında aktörler Lois ve Clark için kilitlendi. Bu iki rol için ekran testlerinin Babalar Günü hafta sonu boyunca yapılacağı söyleniyor, bu nedenle Otorite karakterlerini oynamak için kimin aday olup olmayacağını duymadan önce biraz zamanımız var. Bu ekibin, Gunn tarafından ortaklaşa yazılacak olan kendi filmine sahip olmaya hazır olduğu düşünülürse, ikinci film Bütün bu meselede, bu tür bir tohumlama mantıklı.

Authority, DC’nin Wildstorm dizisinden geliyor ve Warren Ellis ve Bryan Hitch’in Ellis ve Tom Raney’s sırasında yapılan karakterlerden yarı bükülmüş 1999 tarihli çizgi romanıyla tanıtıldı. Fırtına Gözcüsü 1993-1997 arası. O zamanlar, “ne olursa olsun işleri halleden”, yani gerekirse (veya istenirse) düşmanlarını öldürecekleri anlamına gelen bir gizli operasyonlar süper kahraman takımı olarak faturalandırıldılar. Karakterler birincil DC Universe’den ayrı bir dünyada yaşarken, ekip Yeni 52 ile devreye girdi. Yakın zamanda, Grant Morrison ve Mikel Janín’in Süpermen ve Otorite mini dizi, Man of Steel’in ekibin kendi versiyonunu oluşturduğunu gördü.

Yıllar boyunca Otoritenin yaklaşık 20 üyesi olmuştur, bu nedenle Gunn’ın aralarından seçim yapabileceği pek çok karakteri vardır. Süpermen: Miras. Filmin 11 Temmuz 2025’te gösterime girmesinden önce hangi Otorite üyelerinin ortaya çıkacağı hakkında daha fazla bilgi edineceğiz.


Daha fazla io9 haberi ister misiniz? En son ne zaman bekleyeceğinizi kontrol edin hayret, Yıldız SavaşlarıVe Yıldız Savaşları yayınlar, sırada ne var? Film ve TV’de DC Universeve geleceği hakkında bilmeniz gereken her şey Doktor Kim.genel-7