Yeni bir drama filmi izlemekle ilgileniyorsanız, nereden izleyeceğinizi öğrenin Böğürtlendünyanın ilk gerçek akıllı telefonunun yükselişi ve düşüşünü anlatan yeni bir komedi-drama.


Böğürtlen 2000’li yılların ortalarında özel klavyeleri ve yazılım hizmetleriyle popüler olan ilk gerçek akıllı telefon cihazının yaratılışına izleyicilere yeni bir bakış açısı kazandıran yeni bir biyografik drama filmi. Ancak filmin gösterdiği gibi, şiddetli rekabet, sürekli teknik sorunlar ve iş dinamiklerindeki sürekli değişim, sonunda ürünün başarısız olmasına ve şirketin çökmesine neden oldu.

GÜNÜN EKRAN VİDEOSUİÇERİKLE DEVAM ETMEK İÇİN KAYDIRIN

Jacquie McNish ve Sean Silcoff’un bir kitabından uyarlanan, Böğürtlen İzleyicilerin, bir zamanlar dünya çapında 85 milyon aboneye ulaşan, ancak Apple ve Samsung gibi şirketler akıllı telefon pazarına hakim olmaya başlayınca gözden kaybolan bir cep telefonu markasının öyküsünü izlemelerine olanak tanır.

İLGİLİ: BlackBerry Telefonları Bugün Hala Var mı? Filmden Sonra Ne Oldu?


BlackBerry’yi Nereden İzleyebilirim?

Eleştirmenler ve izleyiciler aradı Böğürtlen bu markanın cep telefonu endüstrisindeki hızlı yükselişine ve düşüşüne (ve The Social Network’ten daha yüksek Rotten Tomatoes skoruyla çıkış yapan biyografik filme) dair yeni bir anlayış sunan eğlenceli ve anlayışlı bir film. Ayrıca, popüler olduğu dönemde bir BlackBerry telefona sahip olacak kadar şanslı olanlara bir nostalji duygusu getiriyor. BlackBerry’nin övgüye değer oyuncu kadrosu ve hem komedi hem de dram vaat eden bir hikaye ile birçok kişi kontrol etmek isteyecek Böğürtlen şimdi Amazon Prime ve Apple TV’de satın alarak veya kiralayarak kendileri için.

BlackBerry Hakkında Her Şey Nedir?

böğürtlen sonu

Film 1996’dan 2007’ye kadar olan yılları anlatıyor. 1996’da Waterloo, Ontario’da, Research in Motion’ın kurucu ortakları Mike Lazaridis (Jay Baruchel tarafından canlandırılmıştır) ve Douglas Fregin (yönetmen Matt Johnson tarafından canlandırılmıştır) Glenn Howerton tarafından canlandırılan işadamı Jim Balsille’e PocketLink hücre cihazı. Satış konuşması başarısız olurken, üçlü iş adamı birlikte çalışmaya ve BlackBerry olarak yeniden adlandırılan yeni bir prototip oluşturmaya karar verir.

RIM, BlackBerry satışlarıyla başarıyı yakalarken, yıllar geçtikçe şirket, Bell Atlantic ve Steve Jobs gibi ciddi rekabetle karşı karşıya kalır. RIM ayrıca, ürünleri sürekli olarak teknik hatalarla dolu olduğundan ve Lazaridiz, Balsillie ve Fregin şirkette farklı önceliklerini dengelemekte zorlandığından sorunlarla karşı karşıyadır. Yıllar geçtikçe ve teknoloji endüstrisinde daha fazla rekabet ortaya çıktıkça, üçlü iş adamı, BlackBerry ürünleri güçlü bir popülariteye ulaştığından yalnızca çöküp belirsizliğe dönüştüğü için inişlere ve çıkışlara katlanmak zorunda kalıyor.

Böğürtlen İzleyicilerin, bu cep telefonunun nasıl olup da belirsizliğe sürüklenmek üzere popülerliğe yükseldiğini daha iyi anlamasını sağlar. iPhone ve Samsung Galaxy gibi rakip ürünler güçlü bir katkı sağladı, ancak bu film aynı zamanda teknik sorunların, hukuk davalarının ve şirketteki işbirliği eksikliğinin de ürünün düşüşüne katkıda bulunduğunu gösteriyor.

Böğürtlen ayrıca Cary Elwes, Saul Rubinek, Michael Ironside ve SungWon Cho da rol alıyor.

BlackBerry İzlemenin En Ucuz Yolu Nedir?

Şu anda, akış için en ucuz yer Böğürtlen aynı zamanda satın alabileceğiniz Prime Video üzerinden kiralamaktır. Ayrıca Apple TV’de satın alınabilir veya kiralanabilir.

Bu, BlackBerry cep telefonunun hikayesine dramatik ama esprili bir bakış açısı vaat eden bir film. Ayrıca bir zamanlar bu cihaza sahip olanlar için nostalji sağlar. Yani dünyanın ilk gerçek akıllı telefonunun tarihini ve teknoloji endüstrisindeki yükselişini ve düşüşünü anlamak istiyorsanız Prime Video ve Apple TV’ye yönelip izleyebilirsiniz. Böğürtlen Şimdi.

Blackberry Film Posteri-1sinema-1