İçeriden bilgi sahibi olan Avtograd News, Lada Vesta NG arabalarının bayilere nasıl sevk edildiğine dair ayrıntıları paylaşmaya devam ediyor.

Özellikle kıştan beri fabrikada duran beyaz arabalarda tamponların, dış kapı kolları ve diğer detayların sarardığı söylendiğinde daha önce tartışılanları gösteren bir fotoğraf gösterdi. Satıcılar, sorun çözülene kadar bu tür arabaları kabul etmeyi reddediyor.Yakından bakarsanız, kameranın aktardığı kadarıyla, gövdeden tamponun rengindeki farkı görebilirsiniz. En son bilgilere göre bayiler, doğrudan otomobil fabrikasında tamamen ortadan kaldırılana kadar farklı renklerde arabaları kabul etmeyi reddetmeye başladı. Tedarikçi ve alıcı arasında bir tür uzlaşma bulunması gerekecektir. İdare, bu tür araçların sevkiyatına yeşil ışık yakması için kontrol hizmetlerine baskı yapıyor, kontrol elinden geldiğince geri duruyor, ancak görünüşe göre uzun sürmeyecek.


Avtograd Haberleri

Lada Vesta NG’nin satışları daha dün başladı ve bazı durumlarda bayiler fiyatları şimdiden 600 bin rubleye kadar şişirdi.

Avtograd Haberleri halkının yöneticisi Togliatti’de yaşıyor ve AvtoVAZ’da çalışıyor. Yeni Lada Vesta NG’nin fotoğrafları, tamamlanmamış Lada Granta hakkında bilgiler vb. dahil olmak üzere pek çok doğru bilgiyi sızdırdı.genel-22