Cadıların bir numaralı halk düşmanı olduğu ürkütücü, savaşın parçaladığı bir dünyada geçen The Astronauts’ cadı ateşi hasretini çektiğim grimdark roguelite shooter. Neyse ki, daha fazla beklemem gerekmeyecek, çünkü Witchfire çıkış tarihi bu yılın sonlarına doğru belirleniyor ve fazlasıyla heyecanlıyım.

Savaş toprağı mahveder. Cadılar ayaklandı ve gözlerini Kilise’ye dikti, Vatikan aynı şekilde karşılık verdi ve Preyers adlı acımasız cadı avcılarından oluşan orduları gönderdi – Bu kelime oyununu görüyorum ve hoşuma gidiyor.

Tepeden tırnağa sihirle ve oldukça etkileyici bir silah cephaneliğiyle donanmış olan işiniz, cadıları ve onların kötü kölelerini şık bir şekilde öldürmek, sihir ve silah becerilerinizi zincirleyerek onları Vatikan’ın adına geri götürmek.

Sayısız kirli ortaçağ şehri ve ufalanan, yıpranmış harabeler arasında yer alan Witchfire, karanlığa yönelenler için mükemmel bir hikaye yaratmak için karanlık fantazi ile modern nişancıyı birleştiriyor – ve benim de onlardan biri olduğumu söylemeye gerek yok.

Bunların hepsi kanlı sokağınıza geliyorsa, Witchfire çıkış tarihi 20 Eylül 2023 Çarşamba olarak belirlendi.. Oyunun erken erişimde çıktığını ve şimdilik yalnızca Epic Games Store üzerinden kullanılabileceğini unutmayın.

Epic Games News’e konuşan The Astronauts’un kreatif direktörü ve kurucu ortağı Adrian Chmielarz, ekibin Witchfire’ın “dünyasını ve irfanını” savunduğunun altını çiziyor. Bunun, oyunlardaki hikayeleri hiç umursamadıklarını iddia eden insanlar için bile deneyimi geliştirdiğine inanıyorum.” Chmielarz’ın Preyer hakkındaki kısa öyküsünü okuyabilirsiniz. Burada oyunun kanlı tarihinin bazılarına dalmak için.

Birincisi, cadılar ve kara büyü ile ilgili her şeyi seviyorum. Yakın zamanda Amerika’ya yaptığım bir gezide babamı Salem’e sürüklemiş biri olarak, mecazi süpürge sopamın üzerinde uçuyorum ve Witchfire dünyasına saplanıp kalmak için sabırsızlanıyorum.

Bazı canavar kafaları patlatmak için nişanınızı iyileştirmek istiyorsanız, piyasadaki en iyi FPS oyunlarının bir listesine sahibiz. Yine de, düşmanları ateş topları ve şimşeklerle yok etmekle daha çok ilgileniyorsanız, içinizdeki büyüyü yönlendirmenize izin verecek en iyi fantezi oyunlarının bir özetini de sunuyoruz.oyun-2