Pers Prensi: Kayıp Taç Ubisoft’un ikonik macera oyunu serisine yaptığı son eklemedir. Şaşırtıcı bir şekilde, bu yeni başlık, klasik bir franchise’a yeni bir his getiren bir 2.5D platform oyunu olarak işlev görüyor. The Lost Crown, Prince of Persia’nın 13 yıl aradan sonraki ilk oyunu ve Ubisoft’un duyurusunu aksiyon dolu oyunların hayranları için keyifli kılıyor. Bu açıklama, benzersiz karakter tasarımından yoğun yeni bölüm sonu canavarlarına kadar oyunun çıkışında görmeyi bekleyebileceğimiz bazı özellikleri sergileyen aksiyon dolu bir oyun fragmanı içeriyordu.

Lost Crown, Ocak 2024’te piyasaya sürülecek, yani aksiyon-macera platform oyununa dalmadan önce biraz beklemeniz gerekecek. Sunucu Geoff Keighley, Ubisoft’un açıklaması hakkında konuştu ve oyunun “derin dövüş” ve akıllara durgunluk veren bulmaca kombinasyonuyla öncekiler arasında öne çıkacağını belirtti. Platformer, Ubisoft tarafından ilk izlenimlerde bile anlaşılması oldukça kolay olan “Metroidvania yapısından esinlenilmiş” olarak da adlandırıldı.

Ayrıca, “zamanın ve mekanın sınırlarını manipüle etmek için size ait olan” Pers dünyasının mitolojik bir versiyonunda geçen bu yandan kaydırmalı “efsanevi serinin modern versiyonunda” yepyeni patron dövüşleri görmeyi bekleyebiliriz. Tam oyun çıktığında bu zaman kontrol mekanizmasının nasıl ortaya çıktığını görmek beni şahsen çok heyecanlandırıyor, ancak tanıtım fragmanında gösterilen oyun çok akıcı görünüyor.

The Lost Crown’un Prince of Persia Sands of Time yeniden çevrimi için ne anlama geleceğini merak ediyorum, çünkü ertelendi ve sonra, pekala… unutuldu? İkinci oyun hakkında bildiğimiz tek şey, “çok yakında” olarak işaretlenmiş olmasıdır. En azından The Lost Crown’un bizim için daha sağlam bir tarihi var.

YouTube Küçük Resmi

Bu, PCGamesN’in 8 Haziran 2023 Perşembe günü Yaz Oyunu Festivali vitrini kapsamında devam eden kapsamının bir parçası olan bir flaş haberdir. Size her şeyi tek bir yerde hızlı bir şekilde sunmak için ek bilgiler mevcut oldukça bu sayfayı güncellemeye devam edeceğiz. Elimizden geldiğince. Gösteriden en son haberler için haber merkezimize gitmeyi unutmayın.

PCGamesN’i şu adresten de takip edebilirsiniz: twitter Ve Facebook en büyük PC oyun güncellemeleri ve daha fazlasıyla birlikte bu şovdaki en son ve en büyük gelişmelerden haberdar olmak için.





oyun-2