Geliştirici Pocketpair, Summer Game Fest 2023’te ‘Silahlı Pokémon’ olarak tanımlanan Palworld’ün çıkış tarihini duyurdu.

Açık dünya canavar toplama oyunu mevcut olacak Steam Erken Erişim aracılığıyla Ocak 2024’te başlayacak. Mağaza sayfasına göre Pocketpair, Palworld’ü en az bir yıl erken erişimde tutmayı hedefliyor. Yine de, erken erişimin başlangıcında bile oyuncular 100’ün üzerinde canavar, 350’nin üzerinde öğe ve 70’in üzerinde bina türü bekleyebilirler. Erken erişimde çıkan çoğu oyunda olduğu gibi Pocketpair, fiyatın tam sürümde veya buna yakın bir zamanda artabileceği konusunda da uyardı.

Gizemli Canavarlar “Pal”

“Pal” adlı gizemli canavarlar, “Palworld” dünyasında yaşamaktadır. Her Pal’ın bireyselliği, görünümü, boyutu, özellikleri ve özel becerileri vardır. Bu nedenle, yolculuğunuzda birçok farklı Pals ile karşılaşacaksınız.

Uçsuz bucaksız Açık Dünyada Macera

Palworld dünyası çayırlar, çöller, karlı dağlar ve volkanik dağlar gibi farklı alanlardan oluşan geniş bir açık dünyadır. Her bölgede çevreye uyum sağlayan çeşitli Pals türleri vardır. Büyük maceranızda, daha önce hiç görmediğiniz manzaralar ve Pals ile karşılaşacaksınız.

Pals ile işbirliği

Yetenekleri ve özellikleri yolculuğunuzda yardımcı olacaktır. Örneğin, jet benzeri bir Pal, dünya çapında hızla hareket etmenizi sağlar; mitralyözlü bir panda Pal, düşmanlar etrafınızı sardığında size bir çıkış yolu sağlar.

Yolculuğunuzdaki Tehditler

Yolculuğunuz boyunca güçlü Arkadaşları olan diğer karakterlerle karşılaşacaksınız. Yolunuzu tıkamak için sebepleri ve niyetleri var. Bu nedenle, diğer karakterlere karşı savaşmadan önce partinizi güçlendirmek için Pals’ınızı yükseltmelisiniz.

Pals ile Üs Binası

Pek çok Dost yakalayın ve mükemmel üssü oluşturun. Öğelerin üretimi, ekinlerin yetiştirilmesi, yemeklerin pişirilmesi ve güç üretimi, bu işte uzmanlaşmış çeşitli Dostlar tarafından otomatikleştirilebilir. Kuşatmaya hazırlanmak için üssünüzün etrafına silahlar da yerleştirebilirsiniz.

Çok Oyunculu Maceralar

Çok oyunculu “Palworld”de desteklenir. Maceralara çıkmak için arkadaşlarınızla birlikte çalışabilir veya Dostlarını ve eşyalarını çalmak için onları yenebilirsiniz. Multiplayer’da Arkadaş Değiştirmek de mümkündür.

Bu hikayeyi paylaş

Facebook

twittergenel-17