Güney Kore’de erken bir Galaxy Z Fold 5 ve Z Flip 5 duyurusu söylentilerini görmekten memnun musunuz? sonunda resmen onaylandı mı? En azından ABD ve Kanada gibi ülkelerde yaşıyorsanız ve satın almayı ummuşsanız, henüz çok heyecanlanmak istemeyebilirsiniz. Temmuz ayı sonuna kadar Samsung’un yeni nesil katlanabilir modelleri.

Bunun nedeni, chaebol’ün yurt içi Paketlenmemiş etkinliğinin şimdi takip edilmesi bekleniyor Ağustos ayında ayrı bir Kuzey Amerika lansmanı ile. Spesifik olarak, 11 Ağustos’ta, bu da bizi korkutuyor. Galaxy Z Flip 5 ve Z Fold 5, sonuçta bu çok önemli bölgede “erken” satışa çıkamayacak.

“Geleneksel” bir zaman çizelgesine geri mi döndük?

11 Ağustos, Galaxy Z Fold 3 ve Z Flip 3’ün 2021’de dünya çapında tanıtıldığı ve 27 Ağustos’ta ilk kullanıcılarına gönderilmeden önce tam olarak aynı tarih oldu.

Ardından Galaxy Z Fold 4 ve Z Flip 4, 10 Ağustos 2022’de dünya çapında tek bir Unpacked etkinliğinde ortaya çıktı ve iki haftadan biraz daha uzun bir süre sonra satışa çıktı. Samsung bu yıl da benzer bir program izleyecekse, Galaxy Z Fold 5 ve Z Flip 5, 25 Ağustos’ta ABD merkezli ilk alıcılarının eline geçebilir ve bu, tüm bu erken sürüm konuşmasından sonra kesinlikle hayal kırıklığı yaratacaktır.

Tabii ki, zaman çizelgesine 26 Temmuz’da veya buna yakın bir tarihte Seul’ün ilk çıkışı eklendiğinde, 11 Ağustos’taki bu yeni söylentilere göre Kuzey Amerika şovunun Las Vegas veya New York’ta düzenlenen geçmiş etkinliklerden çok daha az çekici olması tamamen mümkün.

Ayrıca, Samsung’un bu tarihten hemen sonra bölgesel ön siparişlere ve hatta gerçek satışlara başlaması da mümkündür; Galaxy Z Katlama 4 ve Z Döndür 4.

Günün sonunda, bunların hepsi bizim açımızdan sadece bir varsayım ve şu an için, bu iki aşamalı, iki tarihli Paketlenmemiş lansman stratejisi söylentisinin doğru olacağından bile emin olamayız. Olursa, Samsung’un bir sonraki büyük (katlanabilir) şeylerini mümkün olan en kısa sürede ele geçirmek için sabırsızlıkla bekleyen insanlar için mutlaka kötü bir haber olmak zorunda değildir.

Z Fold 5 ve Z Flip 5 hakkında ne biliyoruz?

Bu noktada, konuştuğumuz şeyler ve ayrıntılar hakkında konuşmak kesinlikle çok daha kolay ve hızlı. yapma Bildiğiniz gibi, Galaxy Z Fold 5 ve Z Flip 5’in fiyatlandırma yapısı ve Samsung’un şüphesiz iki değer teklifini iyileştirmek ve sizi bankayı kırmaya ikna etmek için çeşitli pazarlarda sunmaya hazırlandığı ön sipariş anlaşmaları gibi.

Elbette, kaç temel özelliğin ve özelliğin de çok az veya hiç değişikliğe uğramaması beklendiği göz önüne alındığında, Z Fold 4 ve Z Flip 4 fiyatlarının bu yıl değişmeyeceği çok güçlü bir olasılık var.

Bu arada, çok daha uygun fiyatlı Galaxy Z Flip 5, yedekte 8 GB RAM, 3.700 mAh pil kapasitesi, çift 12 MP arka kamera, 6,7 inç birincil ekran ve en önemlisi, giriş seviyesi 128 GB depolama varyantıyla muhtemelen 999,99 ABD dolarına mal olacak. kesinlikle alışılmadık bir şekle sahip ekstra geniş 3,4 inçlik bir kapak ekranı.
Z Flip 5 ve Z Fold 5, elbette, yalnızca öncüllerine göre değil, aynı zamanda büyük ham güç kazanımları sağlaması beklenen son teknoloji Snapdragon 8 Gen 2 işlemciyi de paylaşacak. unvanı için mevcut en iyi yarışmacılar aynı zamanda dünyanın en iyi android telefonu.telefon-1