İlk Mortal Kombat 1 Oynanış, Ed Boon tarafından Summer Game Fest’te gösterildi ve dünyanın en kanlı oyunları hakkında hepimizin bildiklerini yeniden yazmayı ve değiştirmeyi amaçlayan dövüş oyunu serisinin yaklaşan yumuşak yeniden başlatmasına ilk gerçek bakışımızı verdi. Mortal Kombat 1’in çıkış tarihi yaklaşırken, onu kesinlikle çalışırken görmek isteyeceksiniz.

Oyunu hareket halinde gösteren Mortal Kombat 1 görüntülerine aşağıdan göz atabilirsiniz. Johnny Cage’in orta parmağını sarması ve Liu Kang’ın Earthrealm’in koruyucusu olarak yeni bulunduğu yerde olması da dahil olmak üzere oyunun yeniden başlatılan zaman çizelgesi hikayesine bir göz atıyoruz. Ayrıca bakışlar alıyoruz

Ayrıca, çok sayıda korkunç hokkabazlık komboları ve çok lanse edilen Kameo yardımcı karakterlerinin tam etkisi ile oynanışı hareket halinde görüyoruz. Tabii ki, kesinlikle tüyler ürpertici bazı ölümlere de iyi bir göz atıyoruz ve görünüşe göre partneriniz de aksiyona katılarak çok sayıda şanlı, tüyler ürpertici darbeler indirmenize yardımcı olabilir.

Baş geliştirici Ed Boon, Kameo dövüşçülerini hareket halinde göstermek için sahneye çıkıyor ve onlar, kombatta size yardımcı olmak için kendi hareket setlerini yapmak üzere ortaya çıkıyor. Boon gülerek, “Sub-Zero ile Sub-Zero’ya bile sahip olabilirsiniz,” yorumunu yapıyor.

Ayrıca Jean-Claude Van Damme’ın Johnny Cage rolüne de değiniyor, Brüksel’den gelen kaslar role sesini ve yüzünü getiriyor. Her şey kesinlikle olağanüstü olacak şekilde şekilleniyor – ve Mileena tekrar iş başında ve görünüyor inanılmazbu yüzden kişisel düzeyde inanılmaz derecede mutluyum.

Mortal Kombat 1 ismiyle biraz kafanız karıştıysa merak etmeyin, çünkü Boon, sonunda NetherRealm Studios’taki ekibin neden onunla gittiğini de açıkladı. Biraz mantıklı olsa da, ‘gerçek bir sebep olmaksızın kafa karıştırıcı isimlere sahip video oyunlarının’ kutsal salonlarında Xbox One ve Battlefield 1 gibilerine katılıyor.

Boon, “Bu Mortal Kombat 1, yepyeni bir başlangıç, bu karakterlerin yeni rollerle, yeni ilişkilerle yeniden tanıtıldığını göreceksiniz ve bunun ana katalizörü bu,” diye açıklıyor Boon.

Piyasaya sürülmeden önce, sizin için Mortal Kombat 1 sistem gereksinimlerine de sahibiz; bu, teçhizatınızın göreve hazır olup olmadığını veya çıkış gününde tüm ölümleri çalıştırıp çalıştırmadığını anlamanıza yardımcı olacaktır. Yine de bekleyemezseniz PC’deki en iyi çok oyunculu oyunlara da göz atabilirsiniz.

Bu, PCGamesN’in 8 Haziran 2023’teki Summer Game Fest vitriniyle ilgili devam eden kapsamının bir parçası olan bir son dakika haberidir. Size her şeyi mümkün olan en kısa sürede tek bir yerde sunmak için ek bilgiler mevcut oldukça bu sayfayı güncellemeye devam edeceğiz. olabilmek. Gösteriden en son haberler için haber merkezimize gitmeyi unutmayın.

PCGamesN’i şu adresten de takip edebilirsiniz: twitter Ve Facebook en büyük PC oyun güncellemeleri ve daha fazlasıyla birlikte bu şovdaki en son ve en büyük gelişmelerden haberdar olmak için.

oyun-2