Bu yılın sonlarında çıkacak olan Lysfanga: The Time Shift Warrior, Summer Game Fest’te tanıtıldı. Hack-and-slash oyunu, oyuncuların zamanın kendisini kurcalayarak geçmişteki benlikleriyle düşmanlarla savaştığını görür.

Geliştirici Sand Door Studio, klon lejyonunuzu büyüttüğünüz Lysfanga’nın arkasındadır. Stüdyo Fransa’da yerleşiktir. Beyond: Two Souls ve Detroit: Become Human’daki çalışmalarıyla tanınan Quantic Dream, başlığı yayınlıyor. Hatta Quantic Dream, Summer Game Fest’te Under the Waves’i de duyurdu.

Lysfanga’nın ilk fragmanı, oyunun kahramanı Imë’nin savaşta düştüğünü gösteriyor. Ancak daha sonra, zaman tanrıçası, onu geçmiş benlikleriyle savaşa girme gücüyle kutsar. Geri sardığınızda, önceki eylemleriniz devam edecek ve bu da oyuncuların kötülerle takım kurmasına veya Raxes adı verilen diğer düşmanlarla mücadele etmesine olanak tanıyor gibi görünüyor.

Oyun, hack-and-slash eylemi için dörtte üç görüş açısına sahip. Oyuncular, Antala dünyasını keşfedecek ve arenalarda yüksek skorlar elde etmek için çalışacak. Ek olarak, Lysfanga farklı zorluk ayarlarına ve savaş düzenleyicilere sahip olacak.

Lysfanga, belirli bir tarih verilmemesine rağmen 2023’te gelecek.

Burada tartışılan ürünler editörlerimiz tarafından bağımsız olarak seçilmiştir. Sitemizde öne çıkan herhangi bir şeyi satın alırsanız, GameSpot gelirden pay alabilir.

oyun-1