Diablo 4’te her biri oyunculara yeni karakterlere aktarılabilecek değerli şeyler sağlayan 160 Altar of Lilith vardır.


İçinde Diablo 4, oyuncuların etkileşime gireceği birkaç benzersiz öğe var, bunlardan biri Lilith Altarı. Bu Altarlar, haritanın çeşitli yerlerinde bulunacaktır. toplam 160 tane oyuncuların izini sürmesi için. Oyuncular, oynanışlarının ilk saati içinde ilk Altars of Lilith ile karşılaşmalıdır.


Bu Lilith Altarları Diablo 4 oyuncuların normal oyun sırasında karşılaşacakları kadar kolay bulunmalarından kasıtlı olarak aranmalarını gerektirecek kadar gizli olmalarına kadar değişir. Bununla birlikte, birincil düşmana benzedikleri için tespit edildiklerinde çok tanınırlar. Lilith.

GÜNÜN EKRAN VİDEOSUİÇERİKLE DEVAM ETMEK İÇİN KAYDIRIN

Lilith’in Sunakları Ne İşe Yarar?

Diablo 4'te ekrana bakan Lilith

Görkemli kötü adam Lilith’i sergileyen bu heykeller, bir koleksiyondan daha fazlası. Her yeni keşfedilen özel bir özellik sağlar. Etkileşime girdiklerinde, içinde Ünlü sağlayabilirler. Diablo 4bir … Ver kalıcı stat artışı işbirliği yapan tüm oyunculara veya Paragon noktaları tedarik edin. 160 tanesinin takip edilmesiyle, bu elde edilecek bir miktar faydadır. olacaklar belirli bir alanda yaklaşık 30 tanesi bu, oyuncuların hepsini toplamayı seçmeleri durumunda diğerlerini bulmaya geçmeden önce bir bölüme odaklanabilecekleri, aksi takdirde ikinci bir oyunda onları yakalamayı deneyebilecekleri anlamına gelir.

Lilith Altarlarını izlemenin başka bir hilesi yoktur. saf keşif haritanın. bu kırmızı parıltı Bulanıklık nedeniyle bazen fark edilmeleri zor olabileceğinden, en önemli özellik olacaktır. Bu yüzden buna dikkat edin çünkü bu, bir Lilith Sunağı’nın bulunduğunun en iyi göstergesidir.

Lilith’in Sunakları Nasıl Bulunur?

Boynuzlu ve kanatlı düşman Lilith'in kayalık, karlı bir oyukta kırmızı renkte parıldayan bir heykeli.

Oyuncuların şansına, Altars of Lilith’in parlayan kırmızı aurasının yanı sıra boyutları nedeniyle de oldukça dikkat çekiciler. Heykelin uzun yapısı ve Lilith’in kanat açıklığı ile onları gözden kaçırmak oldukça zor olabilir. Haritanın her alanını özel olarak parçalayarak, Kırık Tepelerde 28, Scosglen’de 34, Kuru Bozkırlarda 33, Hawezar’da 34 ve Kehjistan’da 31. Altars of Lilith stat artışlarının, içinde yaratılan diğer karakterlere uygulanacağını unutmayın. Diablo 4bu nedenle, oyuncular daha fazla Şöhret elde etmek istemiyorsa, ikinci geçişte Altarları tekrar takip etmek gerekli değildir.

Editörün Notu: Activision Blizzard aleyhine California Adil İstihdam ve Barınma Departmanı tarafından şirketin kadın çalışanlarına karşı taciz, ayrımcılık ve misillemede bulunduğu iddiasıyla dava açıldı. Activision Blizzard iddiaları yalanladı. Activision Blizzard davasının tüm ayrıntıları (içerik uyarısı: tecavüz, intihar, taciz, taciz) yeni bilgiler geldikçe güncelleniyor.

 • Diablo 4 Oyun Posteri

  Diablo 4

  Bayilik:
  Şeytan

  platformu:
  PlayStation 4, Xbox One, PlayStation 5, Xbox Series X/S, Microsoft Windows

  Piyasaya sürülmüş:
  2023-06-02

  Geliştirici:
  Blizzard Ekibi 3, Blizzard Albany

  Yayımcı:
  Blizzard Eğlence

  Tür:
  Aksiyon RYO, Hack and Slash

  çok oyunculu:
  Blizzard Eğlence

  ESRB:
  M

  Özet:
  Diablo 4’te oyuncular Sanctuary dünyasına geri dönecekler. Diablo 3’ün Reaper of Souls DLC’sindeki olayların ardından, Mephisto’nun kızı Lilith dünyaya çağrıldı ve iblislerin ve meleklerin yokluğunda gücü ele geçirdi. . Lilith, cehennem ve cennet arasındaki çapraz ateşte kalan mülteciler için sığınak olarak Sığınak kurar. Türünü yakın zamanda ortaya çıkan Nephelem’den korumak isteyen Lilith, boşluğa sürgün edilir. Şimdi kendisine karşı işlenen suçların intikamını almak için geri döndü. Oyuncular, Lilith’in güçlerine karşı tek başlarına veya birlikte savaşırken, Barbarian, Sorceress, Druid, Rogue ve Necromancer gibi temel sınıf seçenekleri arasından seçim yapacaklar.

  Ne Kadar Süre Yenilir:
  34 saat

  Öncesi niteliğinde:
  Diablo 3sinema-1