İşler oldukça vahşileşiyor Fortnite ada. Epic, battle royale oyununun son sezonunu başlattı ve 4. Bölüm: 3. Sezonve uygun bir şekilde “Wilds” olarak adlandırılır. Epic, dünkü Summer Game Fest’teki bir fragman da dahil olmak üzere geçen hafta dalga geçiyor.

Büyük değişiklik, haritanın merkezinin esasen yok edilmiş olması ve keşfedilecek, harabelerle tamamlanmış yeni bir orman alanı ortaya çıkarmasıdır. İşte adanın şimdi nasıl göründüğü:

Bu temaya uygun olarak, bazı dikkate değer oynanış değişiklikleri var. Bunlardan bazıları şunlardır: artık binebileceğiniz yırtıcı kuşların dönüşü; sarmaşıklarda öğütme yeteneği; gizli kamuflaj için kayarak geçebileceğiniz çamur; mücadele edilecek yeni bitki yaşamı (patlayıcı çiçekler dahil); ve bir bumerang gibi silahlar ve düşman eşek arılarıyla dolu kavanozlar.

Ayrıca bazıları var Transformatörler elementler bu sezon – prömiyeri göz önüne alındığında sürpriz değil Canavarların Yükselişi – oldukça ağır görünen Cybertron Cannon adlı bir silah gibi. Diğer yerlerde, bu sezonun savaş geçişini satın alırsanız Optimus Prime mevcut olacak ve onun hayvan muadili Optimus Primal eşya dükkanına geliyor.

Battle pass’ten bahsetmişken, işte Meowscles’ın çok rahat bir versiyonu da dahil olmak üzere yeni görünümlerin tam sırası ve Primal’s’a bir bakış Fortnite makyaj:

Resim: Epic Games ve Resim: Epic Games

Başka yerlerde, dil söz konusu olduğunda büyük bir değişiklik var. Fortnite. Epic’in açıkladığı gibi, “kazmalar artık resmi olarak hasat araçları yerine kazma olarak adlandırılıyor.” tamam belki değildir O büyük bir değişiklik, ancak oyunun kaynakların toplanamadığı bir Sıfır Yapı modu sunduğuna göre artık çok mantıklı.genel-2