Fortnite Bölüm 4 Sezon 3 çok yakında başlıyor. Aslında, Fortnite sunucuları yeni sezon lansmanı beklentisiyle kapalı. Bu planlanmış kapalı kalma süresi endişelenecek bir şey değil. Epic’in Bölüm 4 Sezon 3 yamasını uygulama zamanı geldi. Oyuna ne zaman başlayabileceğinizi merak ediyorsanız, bilmeniz gereken her şey burada.

Fortnite sunucuları kapandı – 4. Bölüm 3. Sezon ne zaman başlıyor?

Fortnite, 4. Bölüm 2. Sezon’un sona ermesinin ardından şu anda planlanmış kapalı kalma süresinde. Bu, 4. Bölüm 3. Sezon’un hemen köşede olduğu anlamına geliyor ve onunla birlikte yeni silahlar, ada için yeni bir orman temalı görünüm ve yeni bir savaş kartı gelecek. , diğer birçok şeyin yanı sıra. Ancak Fortnite sunucuları oyuncuların oyuna geri dönmesine izin verene kadar bunların hiçbiri önemli değil. Epic bunu bir sürpriz olarak tutmayı seviyor, ancak tarih, Fortnite’ın bir ara tekrar oynanabileceğini gösteriyor. 04:00 – 07:00 PT / 07:00 – 10:00 ET 9 Haziran’da. Bu üç saatlik zaman aralığı, şimdiye kadar Fortnite’ın birçok sezonunu kapsadığımız için en iyi tahminimiz ve her zaman olduğu gibi, gerçek zaman birkaç nedenden dolayı değişebilir.

Şimdi oynuyor: Fortnite Vahşileri | Yaz Oyunu Festivali 2023

Birincisi, oyunun en son yamasını uygulamak için kesinti süresi gerekir ve yamalar ertelenebilir. Epic, Bölüm 4 Sezon 3’ü başlatmak için mümkün olan en erken zaman için çekim yapıyor olsa bile, işler bu planın önüne geçebilir. Son zamanlarda çoğu yeni Fortnite sezonunun, oyuncuların ana menüyü geçerek oyuna girme yeteneklerini yavaşlatan bir sıra sistemine sahip olduğunu da belirtmekte fayda var. Bu, Epic’in sunucu aşırı yüklenmesini önleyebilmesi ve oyuncuları sabit ama yönetilebilir bir oranda başlatabilmesi için yapılır. Gelecek sezonun hafta içi başlatılacağı göz önüne alındığında, son sezonların Pazar günleri gelmesiyle sunucular son zamanlarda olduğu kadar kalabalık olmayabilir. Yine de, bir kuyruğa takılırsanız, orada kalın ve yerinizi ayırın. Çok yakında çizgiyi geçeceksin.

Fortnite kapalı kalma süresi biter bitmez, Bölüm 4 Sezon 3 hakkında bilmeniz gereken her şeyi GameSpot’ta bulacaksınız. Diğer tarafta görüşürüz, loopers.

Burada tartışılan ürünler editörlerimiz tarafından bağımsız olarak seçilmiştir. Sitemizde öne çıkan herhangi bir şeyi satın alırsanız, GameSpot gelirden pay alabilir.oyun-1