play tuşuna basın Harika Karışım ve robot Baby Groot’u her yerde takip edeceğim.

Disney Parkları sonunda serbest dolaşımda olan Disneyland’ı görebileceğimiz en son etkileyici robot yaratımına bir göz attı. ve ötesinde. biz varken SXSW’de ortaya çıkan ilk prototipten Judy Hopps titreşimleri bu yılın başlarında, bu bakış açısıyla her şey değişti Galaksinin Koruyucuları Vol. 2-Imagineers tarafından konuklarla bir oyun testi için getirilen dönem Baby Groot. O sevimli, dans ediyor, konuşuyor ve duyguları var gibi görünüyor– ki bu kesinlikle endişelenecek bir duyarlılık belirtisi değil. (Üzgünüm, çok fazla izledik. robot hikayelerinin bilimkurgu yükselişi son zamanlarda… ve M3GAN hala bize kabuslar veriyor.)

Robot Baby Groot’u ne pahasına olursa olsun korunması gerekiyormuş gibi göstermek, onun içinin nasıl göründüğünü düşünmememizi sağlamanın zekice ve keyifli bir yolu. İşte Star-Lord ve bazı Ravagers karşısında filmlerini gösterdiğini görebileceğiniz sevimli dans partisinin bir videosu.

BEN GROOT’UM | Disney Imagineers, Disneyland’da Serbest Dolaşan Robotu Test Etmeye Başladı

Bebek Groot, prime time için hazır görünüyor, ancak Walt Disney Imagineering Araştırma ve Geliştirme, onu henüz Disney Parklarında serbest bırakmıyor. Prototip, teknolojinin benzer karakterler için kullanım yeteneklerini test etmek için kullanılıyor (bize Grogu’yu ver çok!) insan oyuncularla ve izleyicilerle etkileşime geçmek için. Imagineering, bu yaratımı “benzer boyuttaki Disney karakterlerimizin rolünü üstlenebilen, serbest dolaşan bir robot aktör” olarak tanımlıyor. Sıkıca entegre tasarımı, şık bir şekilde yürüyebilen, hareket edebilen ve ifade edebilen kompakt bir platformda 50 derecenin üzerinde özgürlük sağlar. Sanatçılar, tüm vücut hareket planlamasını ve geleneksel karakter animasyonunu birleştiren özel geliştirme araçlarını kullanarak anlamlı hareketler ve etkileşimli davranışlarla robotik karakterlere hızla hayat verebilirler.”

Şey, kesinlikle hiçbir şey yok Batı dünyası-y bunların herhangi biri hakkında. Kimin bir sonraki robot derebeyimiz olduğunu görmek istersiniz—eee, Disney Parks’ta etkileşim kurmak için sevimli bir karakter olur mu?


Daha fazla io9 haberi ister misiniz? En son ne zaman bekleyeceğinizi kontrol edin hayret, Yıldız SavaşlarıVe Yıldız Savaşları yayınlar, sırada ne var? Film ve TV’de DC Universeve geleceği hakkında bilmeniz gereken her şey Doktor Kim.genel-7