Artık 5. Aşamaya girdiğimize göre, şimdiden sabırsızlıkla bekleyen bazı inatçı MCU hayranları var. Yenilmezler: Gizli Savaşlar. 6. Aşamanın son filmi olacak olan o filme gitmemize daha birkaç yıl var, ancak Marvel’ın bir planı var ve bunun bazı ayrıntılarını biliyoruz.

Aşağıda, hakkında bildiğimiz her şeyi derlemeye çalıştık. Gizli Savaşlar, içinde neler olabileceği, kilit karakterlerin kim olabileceği ve filmin oyuncu kadrosu ve çıkış tarihi hakkında önemli bilgiler dahil. Açık olmak gerekirse, projeyi yönetmekten nihai olarak kimin sorumlu olacağı da dahil olmak üzere, proje hakkında hâlâ bilmediğimiz çok şey var. Şimdilik, burada bildiğimiz her şey olsa da Yenilmezler: Gizli Savaşlar.

Yenilmezler: Gizli Savaşlar ne hakkında olacak?

Bunun için, neredeyse tamamen, iki ayrı durumda Gizli Savaşlar adlı bir olayın meydana geldiği çizgi romanlara güvenmek zorunda kalacak. MCU filminin, bildiğimiz şekliyle Marvel’s Earth 616’nın çöküşünü gören olayın 2015 versiyonu tarafından ortaya konan şablonu takip etmesi muhtemel görünüyor.

Hikayenin bu versiyonunda, bir dizi saldırı sayesinde çoklu evren çöküyor ve Doctor Doom, Dünya kahramanlarının çok sayıda kötü adamla sonsuza dek savaşmak zorunda kaldığı bir savaş dünyası yaratmak için bu çöküşten yararlanıyor. İntikamcılar sonuçta yayda zirveye çıkıyor, ancak birincil Dünyamıza ve çoklu evrene çok fazla değişiklik getirilmeden önce değil.

Kısmen Kang’ın merkezi bir rol oynaması gerektiği için, bu hikaye beyaz perdeye girerken bir şekilde uyarlanacak. Verilen Gizli Savaşlar sadece bir yıl sonra gelecek Kang Hanedanı, Kang’ın ilk bölümün sonunda muzaffer çıkması muhtemel görünüyor ve Yenilmezler, onu yenebilecek başka kahramanlar bulmak için çoklu evrene bakabilir. Bunun saldırılar sorununu tam olarak nasıl etkilediğini göreceğiz ve tüm bunlar bu noktada gerçekten sadece spekülasyon.

Avengers: Secret Wars’ı kim yönetmek ister?

Kaptan Amerika, Avengers: Infinity War'da Vision'ın cesedinin yanında oturuyor.
Marvel Stüdyoları

Artık Russo kardeşler MCU’dan uzaklaştıklarına göre geride bıraktıkları ayakkabılara kimin adım atacağını bilmiyoruz. Ryan Coogler’ın etrafında dönen başlıca söylentilerle birlikte, rolü kimin doldurabileceği hakkında pek çok söylenti var. Kevin Feige, ABD ile herhangi bir görüşme yapılmadığını söyledi. Wakanda sonsuza kadar yönetmen, ancak filmin yönetmeni Deston Daniel Crettin’in olduğunu biliyoruz. Shang Chi ve On Yüzük Efsanesiyönlendirmek için ayarlandı Kang Hanedanı. şimdilik yönetmen Gizli Savaşlar Bir sır olarak kalır. Yazan Michael Waldron’un olduğunu biliyoruz. Loki Ve Çılgınlığın Çoklu Evreninde Doctor Strangesenaryoyu yazacak.

Avengers: Secret Wars kadrosunda kimler yer alacak?

oyuncu kadrosu Gizli Savaşlar gibi bir ölçekte büyük olması muhtemeldir Sonsuzluk Savaşı ya da Oyunu bitir. Yasal sorunlarının nasıl çözüldüğüne bağlı olarak, Jonathan Majors, Doctor Strange, Ant-Man, Thor, Guardians of the Guardian’ın bazı versiyonları da dahil olmak üzere MCU’da kalan tüm Yenilmezler ile birlikte Fatih Kang’a geri dönecek şekilde ayarlanabilir. Galaksi, Kaptan Marvel, Dişi Hulk ve diğerleri.

şu da mümkün Gizli Savaşlar X-Men ve Fantastik Dörtlü gibi karakterlerin Marvel evrenine entegrasyonu anlamına geliyor ve bazı hayranlar ayrıca Steve Rogers ve Tony Stark gibi karakterlerin diğer çoklu evrenlerden seyahat ederken geri dönüşünü görebileceğimizi düşünüyor. Resmi bir döküm listesi açıklanmadı, bu yüzden o zamana kadar pek çok farklı şey mümkün.

Avengers: Secret Wars’ın çıkış tarihi nedir?

Tony, Avengers: Endgame'de parmaklarını şıklatmak üzere.
Marvel Stüdyoları

Şu anda, plan için Gizli Savaşlar 1 Mayıs 2026’da sinemalarda olacak, kabaca yedi yıl sonra oyunu bitir tiyatroları vur. Gizli Savaşlar başlangıçta, sadece altı ay sonra, 2025 yılının Kasım ayında sinemalarda gösterime girmesi gerekiyordu. Kang Hanedanı tiyatroları vur. Yine de programdaki bir sarsıntı onu geri itti, bu nedenle iki film artık tam bir yıl arayla.

Feige, düzenli olarak daha az ihtiyaç duyduğunu hissettiğini açıkladı. İntikamcılar filmler kısmen çünkü şu anda genel olarak çok daha fazla Marvel projesi var.

“Faz 1, Faz 2 ve Faz 3’ü yaparken, [fewer] daha uzun yıllar boyunca projeler ” Feige arasındaki farkı açıklayarak söyledi. oyunu bitir Ve Kang Hanedanı. “Bunlar daha küçük projeler ve bireysel karakter hikayeleriydi ve o noktada, bir aşama olarak geçen her iki veya üç yılda bir, bir Yenilmezler filmi çekmemiz uygun geldi.”
genel-19