Ahoy's Cereal Monster Çizgi Romanları Crunchtastic Koleksiyonu Alıyor başlıklı makale için resim

resim: Ahoy Çizgi Romanları

Çikolata-seven vampirler aramızda dolaş! bu trajik, ebegümeci hikayesi büyülenmiş krallıkların titremesi! Tüm bu aptalca ürkütücü şeyler ve daha fazlası beş yıldır devam ediyor. Ahoy Comics’in yılları edgar allan poe korku antolojileriMark Russell ve Peter Snejberg’in kahvaltılık gevrek canavar hikayeleri, şekerli klasiklere gotik bir dokunuş kattığı için— ve şimdi hepsi tek bir yerde toplanıyor.

Marquis de Cocoa ve Vampir eşinin hikayelerinin yanı sıra Frankenberries (burada lordlar Franken Cherrie ve kardeşi Beau), Kaptan Crunch (uğursuz Kaptan Crackle) ve daha fazlasının hikayelerini takip eden yıllardan sonra, io9 şimdi size ilk bakışı vermekten heyecan duyuyorum Mısır gevreğiRussell ve Snejberg’in tahıl canavarları evrenindeki tüm eski hikayelerini üç yeni hikayeyle eşleştirecek antoloji koleksiyonu anlatının şeker açısından zengin bir doruk noktası olarak hareket edecek masallar.

Ahoy's Cereal Monster Çizgi Romanları Crunchtastic Koleksiyonu Alıyor başlıklı makale için resim

resim: Ahoy Çizgi Romanları

Russell, io9’a sağladığı bir basın açıklamasında, “Canavarlar, en derin korkularımızla yüzleşmekten bize kahvaltılık gevrek satmaya kadar her şey için kullanıldığından, ortak vicdanımızda çok geniş bir rol oynuyor” dedi. “Bu kitap canavarlara aynı anda her açıdan bakıyor. Onları bizim olduğumuz gibi görüyor; karikatürize ama korkutucu, komik ama yine de hüzünlü.”

Mısır gevreği bu yıl 12 Ekim’de Cadılar Bayramı için tam zamanında raflara çıkacak.


Daha fazla io9 haberi ister misiniz? En son ne zaman bekleyeceğinizi kontrol edin hayret, Yıldız SavaşlarıVe Yıldız Savaşları yayınlar, sırada ne var? Film ve TV’de DC Universeve geleceği hakkında bilmeniz gereken her şey Doktor Kim.genel-7