Vampire: The Masquerade – Bloodlines 2 için zorlu bir geliştirme döngüsü oldu ve aylarca süren sessizlikten sonra oyun, yeni bir güncelleme, yeni ekran görüntüleri ve hatta bir geri ödeme teklifiyle mahzenlerinden yükseldi. Paradox Interactive, hayranlar için Troika Games’in kült klasiğinin uzun süredir geliştirilmekte olan devam oyununa değinmeleri için yeni bir mesaj yayınladı ve yayıncı, bunun Eylül ayında daha fazla Bloodlines 2 içeriği ortaya çıkaracağını söylüyor.

“Oyun üzerinde kafa yorarken güncellemeler arasında epey zaman geçti.” paradoks dedi. “Harika bir Vampire: The Masquerade – Bloodlines oyununu duyurduğumuz zamanki kadar adadık ve bu yılın Eylül ayında size daha fazlasını göstermeyi dört gözle bekliyoruz.”

Şimdi oynuyor: Vampire: The Masquerade – Bloodlines 2 “Come Dance” Fragmanı

Paradox, insanların oyunu ön sipariş vereli “uzun zaman” olduğunu kabul etti ve oyunun sürümlerini ve bonus içeriğini güncellemeyi planlarken, Bloodlines 2’nin fiziksel ve dijital sürümleri için geri ödeme sunmaya hazırlandığını kabul etti. geri ödeme Tümü Collector’s Edition da dahil olmak üzere fiziksel ürünlerin ön siparişleri. Paradox, “First Blood Edition, Unsanctioned Edition ve Blood Moon Edition’ın dijital sürümleri duruyor, ancak isterseniz iade edilebilir” dedi.

Hepsi Bloodlines 2’nin ortamlarına ve atmosferine odaklanan, alfa sonrası sürüm oyun için toplam beş yeni ekran görüntüsü yayınlandı. Bunlar arasında neon ışıklı sokaklar, şık bir bar ve çok sakin bir tapınak yer alıyor.

Seviye tasarımı dallanıyor.

Galeri

Bloodlines 2 başlangıçta 2020 sürümü için ayarlanmış görünüyordu, ancak oyun önce 2020’de belirsiz bir noktaya, ardından tekrar 2021’e ertelendi ve sonunda 2021’de süresiz olarak ertelendi. Geliştirici Hardsuit Labs projeden çıkarıldı ve Bloodlines 2’nin, doğrama bloğundan kurtarılmadan önce iptal edilmenin eşiğinde olduğu bildirildi. Bloodlines 2’de geliştirme o zamandan beri devam etti, ancak oyundan sorumlu asıl stüdyo bir sır olarak kaldı.

Burada tartışılan ürünler editörlerimiz tarafından bağımsız olarak seçilmiştir. Sitemizde öne çıkan herhangi bir şeyi satın alırsanız, GameSpot gelirden pay alabilir.oyun-1