Bilmiyorsanız, Netflix’in abonelerine güzel bir teklif sunduğunu öğrenince muhtemelen şok olacaksınız. kapsamlı mobil oyun kütüphanesi. Bunlar hem Android hem de iOS’ta mevcuttur, ancak yalnızca bir Netflix abonesiyseniz.

Netflix’in kütüphanesindeki oyunların çoğu, yalnızca abonelerine özeldir. Bu notta, akış hizmeti ilan edildi önümüzdeki birkaç ay içinde Netflix’e gelecek beş yeni başlık ve bunların beşi de sadece üyelerine özel olacak.

En önemlisi görünüyor Oxenfree II: Lost Signals, 12 Temmuz’da PC’de (Steam aracılığıyla), PlayStation 4/5’te, Nintendo Switch’te ve mobil cihazlarda Netflix üyelerine özel olarak piyasaya sürülecek. Oxenfree devam oyununu, 25 Temmuz’da mobil cihazlara gelecek olan The Queen’s Gambit Chess takip edecek.

Cut the Rope serisindeki yepyeni bir oyunun 1 Ağustos’ta Netflix üyelerine özel olarak gelmesi bekleniyor. Cut the Rope Daily, Om Nom’u ve aynı oyun döngüsünü geri getiriyor: ipi kes, yıldızları topla ve balonları patlat.

Büyük bir franchise’a ait olan bir başka oyun olan LEGO Legacy: Heroes Unboxed’ın çıkış tarihi yok, ancak Netflix, stratejik savaş RPG’sinin (rol yapma oyunu) “yakında çıkacağını” ve yalnızca abonelerine özel olarak satışa sunulacağını söylüyor.

Son olarak, Paper Trail, ciddi konuları ele alan yukarıdan aşağıya bir bulmaca macerasıdır. Oyun şimdiden 10’dan fazla ödül kazandı, bu yüzden bulmacalarla ilgileniyorsanız mutlaka oynamanız gerekir. Tıpkı LEGO oyunu gibi, Paper Trail de “çok yakında” çıkacak ve Netflix üyelerine özel olarak mobil cihazlarda satışa sunulacak. Ancak oyun PC, PlayStation 4/5, Xbox Series X/S ve Nintendo Switch’te de yayınlanacak.telefon-1