Akıllı telefonların veya akıllı saatlerin aksine, dünyanın En iyi kablosuz kulaklıklar her zaman üreticileri tarafından her yıl yükseltilmez ve değiştirilmez. Örneğin, Apple’ın son derece popüler AirPods Pro’su, rezil bir şekilde ikinci bir baskı almak için yaklaşık 36 ay beklerken, Samsung’un Ocak 2021’de piyasaya sürülen ürünü Galaxy Buds Pro alındı kabaca 18 ay sonra doğrudan bir devam filmi.

Ardından, en son Haziran 2021’de yenilenen Sony’nin WF-1000XM süper premium (ve süper pahalı) tomurcuk serisine sahipsiniz. Tam olarak iki yıl sonra, beklemek için nedenimiz var WF-1000XM5, WF-1000XM5 ile aynı önemli özelliklerin çoğuyla artık her gün siper alabilir. WF-1000XM4 ve revize edilmiş tasarım.
Bunların hepsi, Amazon tarafından erkenden ifşa edilmiş gibi görünüyor ve bu da Sony’nin yeni neslini resmi olarak ortaya koyması son derece muhtemel. AirPods Pro 2, bu hafta sonuna kadar tüm dünyada ön sipariş için yarışacak.
Tıpkı selefleri gibi, WF-1000XM5’in de neredeyse (ve şaşırtıcı olmayan bir şekilde) son teknoloji gürültü önleme özellikleri ve yüksek çözünürlüklü ses teknolojisinin yanı sıra kullanım algılama, çok noktalı bağlantı, Hassas Ses Alma işlevi ve kablosuz şarj desteği.

Bugün sızdırılan biraz beklenmedik bir şey, bu yeni nesil kötü çocukların “24 saate kadar” pil ömrü derecesidir (kablosuz şarj kutusu hesaba katılır), bu da WF-1000XM4’ün sunduğundan hiçbir şekilde farklı olmayacaktır. departman.

Bu kulağa hayal kırıklığı yaratan bir haber gibi geliyor, ancak Sony WF-1000XM5’in ayrıca fiziksel olarak WF-1000XM4’ten daha küçük ve daha hafif olması, ölçekleri tomurcuk başına 5,9 gram (7,3’e kıyasla) ve bu durumda değişmeyen bir pil dayanıklılığı olması bekleniyor. puan aslında bir yükseltme olarak kabul edilebilir.

Görünüşe göre WF-1000XM5 kasası, 39 gramla (41 grama karşı) öncülünden çok az daha hafif olacak ve bu şeyleri gittiğiniz her yere yanınızda taşımayı daha da kolaylaştıracak.

Bu arada, tasarımını tasvir eden elimizdeki tek resim Sıradaki Sony büyük küçük üst düzey gerçek kablosuz şey biraz bulanık ve riskli, yine de WF-1000XM5’in ayırt edici ve inkar edilemez derecede şık görüneceğini açıkça ortaya koyuyor.

WF-1000XM4’ün uyumunun ve tüm gün rahatlığının burada iyileştirilme olasılığı çok yüksek, ancak sıkı Sony hayranlarının WF-1000XM5’in yeni şekline ve parlaklığına nasıl tepki vereceğini kesinlikle göreceğiz. En azından en son söylentiler doğru çıkarsa, daha fazla özellik ve özellik, çıkış tarihi ve oldukça yakında açıklanacak fiyat noktası için bizi izlemeye devam edin.telefon-1