Original English Light Novels’ın ABD’deki ilk yayıncısı olan Vic’s Lab, Brandon Nowkowski’nin ContRact dizisinin Kindle Vella’da kullanıma sunulduğunu duyurdu.

Kentsel fantezi romanı bölümlere ayrılmıştır ve ilk üç bölümü ücretsiz okunur. Bölümlerin kilidi Kindle Vella jetonlarıyla açılabilir ve ilk cildin tamamı tamamlanana kadar her Çarşamba ve Cuma yayınlanacak.

ContRact’ın e-Kitap ve basılı sürümleri, Kindle Vella’da ilk kez çalıştırıldıktan sonra gelecekte Vic’s Lab aracılığıyla piyasaya sürülecek.

Vic’s Lab, ContRact’ı şu şekilde tanımlar:

“Arzu. Şartlar. Ödeme. Her sözleşme onlara ihtiyaç duyar. Sadece bunları soran boş bir kontrat bulursanız, istediğinizi doldurabileceğinize ve olacağına dair söylentiler var.

“Üniversite öğrencisi Issa Aono bunu başka bir şehir efsanesi olarak görmezden geliyor… en azından bulduğu gizemli kağıt yanlışlıkla kana bulanıp boyutlar arası dilek yerine getiren bir vampir çağırana kadar!

“Sözleşmesini gerçekten nasıl yerine getireceğine dair hiçbir fikri olmaması ve şimdi onun oda arkadaşı olarak sıkışıp kalması yardımcı olmuyor.

“Issa tuhaf yeni yaşam koşullarına alışırken, kısa süre sonra etrafındaki dünyanın bu sözleşmelerden tahmin edebileceğinden çok daha fazla etkilendiğini keşfeder.”

ContRact, Vic’s Lab’in Kindle Vella’da başlattığı üçüncü seridir. Platformdaki diğer oyunlar arasında Zhiliang Tay’s Cobalt Blue ve Reid Kemper’s Alpha Squad – Vecto: Virtue yer alıyor. Vic’s Lab ayrıca JG Bera’nın When the Walls Fall kitabı gibi basılı OELN başlıklarının da dağıtımını yapmaktadır.

Kindle Vella’da ContRact’a göz atmak için lütfen aşağıdaki bağlantıyı ziyaret edin: https://www.amazon.com/kindle-vella/story/B0C57TVVLH

Vic’s Lab hakkında daha fazla bilgi için resmi web sitelerini ziyaret edin: http://www.vicslab.com

Kaynak: Basın Bültenioyun-4