bu Pixel Fold oldukça yakın zamanda görücüye çıktı. Google’ın 2023 I/O etkinliği. Bu, pek çok hayranın onu kontrol etmeye hevesli olmasını sağlayan Pixel ailesine katılması hedeflenen ilk katlanabilir akıllı telefon. Ne de olsa Pixel telefonlar, Piyasadaki en iyi Android telefonlar, bu da Fold’u daha da çekici kılıyor. Bununla birlikte, katlanabilirler çoğu kullanıcı tarafından hala kırılgan olarak görülüyor. Bazıları ilk katlanabilir telefonu olarak Pixel Fold’u alsa bile, ekstra koruma için kesinlikle onunla birlikte gidecek bir kılıf alacaklar. Ama biliyor musun? Koruma kesinlikle pahasına gelmemelidir stil.

Ve muhtemelen Avusturyalı aksesuar markası Bellroy da bunu düşünmüş olmalı. Android Başlıkları şirketin yaklaşmakta olan Pixel Fold için şık deri çantalar hazırladığına dair bir söylenti duydu.

Resmi renklerin Terracotta, Black ve Bluestone olması bekleniyor, ilki kahverengi ve sonuncusu Lacivert’e yakın.

Deri, telefon kılıfı için harika bir malzemedir. Nadiren görüyoruz, ancak düzgün bir şekilde monte edildiğinde, bir deri çanta size ekstra koruma ve hoş bir dokunuş sağlayabilir. Oh, ve toplam artı olan NFC veya kablosuz şarj etme özelliklerini kesintiye uğratmaz. Sadece bu da değil, zarar görmesini önleyebildiğiniz sürece deri çok iyi yaşlanır. Bunun örneklerini hayatınız boyunca mutlaka görmüşsünüzdür. Zaman geçtikçe, bazı deri eşyalar kendilerine ait tarihi bir anıt gibi görünmeye başlar.

Bellroy da böyle bir ürün yapmak için mükemmel bir şirket. 2009’dan beri deri ürünleri imalatı sektöründe. Ve bu yeterli değilmiş gibi, aynı zamanda resmi bir Google ortağı, bu nedenle bu kılıflardan Pixel Fold’a tam oturmasını bekleyebiliriz.

Yine de, bu davaların henüz resmi olarak açıklanmadığını unutmayın. Kasanın katlanabilir bir telefona uygun şekilde sığabilmesi için muhtemelen iki parça halinde geleceğini göreceğiz. Tabii ki kasa menteşeyi kapatmayacak çünkü bu düzgün katlama işlemini sağlayacaktır.

Bu tür bir stilden hoşlanıyorsanız, Pixel Fold satın alınabilir olduğunda bunlara dikkat etmelisiniz. Şu an için bir fiyat etiketimiz de yok ama Bellory’nin resmi web sitesi bir süre geçtikten sonra kontrol etmeniz gereken en önemli konumdur.telefon-1