serpinti 76 2018’in E3’ündeki ilk duyurusundan oyunun piyasaya sürülmesinden sonraki sayısız hataya kadar yıllar boyunca adil bir tartışma payı olmadan gitmedi. Arada bir Bethesda, MMO’ya iyi şeyler getirerek Fallout 76’yı iyileştirme ve oyuncu tabanını meşgul tutma çalışmalarının asla bitmeyeceğini kanıtlıyor. Haziran ayı gelişmeye devam ederken, bu yılki Pride kutlamalarını daha fazla oyun not alıyor. Fallout 76, oyuncuların Pride onuruna oyun içinde sergilemeleri için bir dizi ücretsiz dekoratif bayrak sunduğu için bir istisna değildir.

Atomic Shop, Fallout 76’nın oyuncuların kozmetik ürünlere ve benzeri diğer özelliklere gerçek para harcayabileceği isteğe bağlı pazarı olsa da, oyun içi vitrin de zaman zaman ücretsiz fırsatlar sunar. Şu anda, yapabilirsin Onur bayrağı paketini Atomic Shop’tan ücretsiz olarak alın. Daha genel gökkuşağı olandan biseksüel ve lezbiyen bayrakları gibi şemsiye içindeki daha spesifik toplulukları destekleyen diğerlerine kadar çok çeşitli LGBT ile ilgili bayrakları içerir.

Pride bayrakları, Fallout 76’daki diğer mobilya öğeleri gibi işlev görür, yani onları KAMP’ınızın herhangi bir yerine yerleştirebilirsiniz. Yine de oldukça uzunlar, bu yüzden ön kapınızın önünde, Appalachia’nın uçsuz bucaksız haritasında nerede olursa olsun gururla dalgalandırmanızı tavsiye ederim. . Paket bir bütün olarak ücretsiz olduğu için tek bir bayrak seçmenize de gerek yok. Desteğinizi göstermek için kendi kimliğinize özgü olanı uçururken, onunla birlikte diğerlerini uçurabilirsiniz.

Sertifikalı bir eşcinsel olarak konuşacak olursam, sadece karakterimi veya oyun içi evimi süslemek için var olan taktiksel olarak yararsız kozmetik öğelerden daha çok sevdiğim hiçbir şey yok. Etkinlikler sırasında bu tür öğelerin ücretsiz olarak verildiğini görmek beni her zaman mutlu etmiştir ve Fallout 76’nın Gurur bayrak paketi doğrudan benim bu sevincime hitap ediyor. Bir süredir biseksüel bayrağını portrem olarak donattım, bu yüzden gerçek bayrağın kendisinin kıyamet sonrası eski püskü küçük evimin dışında olacağına inansan iyi edersin.

Benim gibiyseniz ve Fallout 76’ya çok fazla zaman harcadıysanız, kendinize biraz mola vermek için diğer favori RPG oyunlarımıza göz atın. Fallout oynanışının en sevdiğiniz yönlerinden biri ateş etme ve yağmalama ise, en iyi FPS oyunlarından birkaçına da göz atabilirsiniz. Alternatif olarak, Pride için canınızın istediği gibi dekore edebileceğiniz veya kendinizi içinde kaybedebileceğiniz bazı harika sandbox oyunlarına göz atabilirsiniz.oyun-2