Thunderful, Headup ve Team Meat, Dr. Fetus’un Mean Meat Machine’in çok yakında piyasaya çıkacağını duyurdu. Merakla beklenen et kıyma bilmecesi 22 Haziran’da piyasaya sürülecek. Oyun PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Seris X|S, Nintendo Switch ve PC’de yayınlanacak. Oyun geçtiğimiz günlerde açıklandı. En İyi Bağımsız Oyunlar Yaz Vitrini 2023. Oyun, serinin bilinen bulmacalarıyla birlikte yoğun aksiyon gösterdi.

Fetus’un Mean Meat Machine, Super Meat Boy Forever’dan hemen sonra geçiyor. Mükemmel Meat Boy Klonu’nu yaratırken, Dr. Fetus mükemmel olmayan bazı klonlar yaratmıştı. Bu nedenle, bazı acımasız testlerle iyileri kötülerden ayırmayı planlamaktadır.

Orijinal Super Meat Boy Forever yaratıcıları tarafından yapılan parlak arka planlar ve animasyonlar ile RIDICUULON’un muhteşem müziğinin yanı sıra oyuncular, resmedilmeye değer orman, hastane, ve tuz fabrikası. Dahası, yenilikçi tuzaklar ve yenilmeleri için risklerle dolu 100’den fazla ustaca el yapımı seviye var. Buna ek olarak, oyuncular klasik bir formülün bu zorlu versiyonunda hayatta kalabilirlerse, her dünyanın sonunda en büyük mücadeleyi sunmak için destansı bir baş düşman dövüşüyle ​​karşı karşıya kalacaklar.

“İnsanlar, onlar için tasarladığımız engel cehenneminden kaçarken, eşleşmeler oluşturmak için klonları gruplandırmaya çalışırken harika zaman geçirecekler.Team Meat’in kurucu ortağı Tommy Refenes, “diyor. ”Son garip bebeğimiz PlayStation, Xbox, Switch ve PC’ye geliyor! Herkesin oynaması için sabırsızlanıyorum!”

Dr. Fetus’un Mean Meat Machine Çıkış Tarihi

Fetus’ Mean Meat Machine’in 22 Haziran’da PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Seris X|S, Nintendo Switch ve PC’de piyasaya sürülmesi planlanıyor.

Bu haber hakkında ne düşünüyorsunuz? Aşağıdaki yorum bölümünde düşüncelerinizi paylaşın!oyun-5