Son aylarda, yapay zeka (AI) tarafından desteklenen birçok araç ortaya çıktı: yazmayı basitleştirmek, benzersiz görüntüler oluşturmak veya web sitenizin referansını iyileştirmek. onun tarafında, veriberry veri kullanımını optimize etme konusunda uzmanlaşmıştır. Bunları ChatGPT’ye bağlamak için kendi eklentinizi oluşturabilirsiniz.

Verilerinize dayalı bir ChatGPT aracısı

Databerry, herhangi bir kod kavramı olmadan verilerinize dayalı bir ChatGPT aracısı geliştirmenize olanak tanır. Bunu yapmak için önce verilerinizi araca bağlamanız gerekir. Çeşitli kaynaklardan gelebilir: web sitesi, PDF, Excel… Bu yapıldıktan sonra, eklentiyi bir isim vererek, bir açıklama yazarak ve logonuzu ekleyerek yapılandırmalısınız. Ayarı bitirdikten sonra kurabilirsiniz.

İllüstrasyon: Databerry.

ChatGPT temsilcinize bir soru sorar sormaz, o soruyu yanıtlamak için verilerinizden yararlanır. Bu nedenle, kendi verileriniz üzerinde anlamsal bir arama sistemi kurma olasılığı gerçek bir varlıktır. AI’nın her zaman güncel bilgilere erişmesini sağlayan belgelerinizle birlikte güncellenirler. Ayrıca verilerinizin daha basit konuşmasını sağlamanın bir yoludur. Databerry, belgelerinizin içeriğinin Avrupa’daki güvenli AWS sunucularında barındırıldığını belirtir.

AI, çalışanlarınızın işini basitleştirmek veya müşterilerinize daha kolay yardımcı olmak için kullanılabilir. Verileriniz sayesinde müşteri desteği rolünü üstlenebilir ve hizmetleriniz veya ürününüz hakkındaki sorularını yanıtlayabilir. Potansiyel müşterilerinizin en sevdikleri kanallarda kullanması için teknolojiyi Slack, WhatsApp veya başka herhangi bir platformla entegre etmek de mümkündür. Bir web sitesinde entegrasyon da sunulmaktadır. Sadece bir kod parçasını kopyalayıp yapıştırın ve bitirdiniz. Erişilebilirlik tarafında, Databerry 90 dili desteklemektedir.

Artı, çözümün eklentinizin kullanımına ilişkin istatistikler sağlamasıdır.

Databerry ücretsiz bir araçtır. Ücretsiz sürüm size erişimin, bir veri kaynağına bağlantının, ayda yirmi sorgunun ve verilerin manuel senkronizasyonunun kilidini açar. Ancak, seçenekler hala sınırlıdır. Ücretli ve çok daha eksiksiz lisanslar aylık 25 dolardan başlayan fiyatlarla mevcuttur.genel-16