YouTube TV, Mayıs ayı boyunca akış hizmetinde mevcut olan bazı son sorunları gidermek için birkaç güncelleme yayınlıyor. Bunlar bugün aracılığıyla açıklandı YouTube Reddit topluluğu ve tekrar duyurulan güncellemeleri takip edin. Apple TV için Nisan, ancak bu yeni tur, YouTube TV’nin kullanılabildiği tüm farklı platformlar içindir.

Listede ilk sırada, Canlı oynatma sırasında ses ve video senkronizasyon sorunlarını ele almak var. Bu, Apple TV’de zaten ele alındı, ancak önümüzdeki haftalarda, bunun için başka her yerde birkaç çözümün uygulandığını göreceğiz. YouTube TV, kullanıcılarını, kullanıma sunulduktan sonra geri bildirim göndermeye ve topluluğun, cihaz bilgileriyle birlikte “Meraklılar için İstatistikler” sayfasının ekran görüntülerini veya resmini doğrudan reddit dizisi güncellemenin duyurulduğu yer.
Ayrıca YouTube, Video on Demand (VOD) içeriği için benzer ses/video senkronizasyon sorunları için ayrı bir çözüm geliştirdiklerini söylüyor. Bu özel çözüm için herhangi bir kullanıma sunma tarihi verilmedi, yalnızca ekip şu anda üzerinde çalışıyor.

Apple TV düzeltmelerinden bahsetmişken gönderi, geçen ay birinci nesil 4k Apple TV’nin uzun oynatma oturumları sırasında çökmesiyle ilgili sorunun zaten çözüldüğünü de ele aldı. Ek olarak şirket, geçen ay yaşanan bir kesintiden dolayı DVR işlevselliğinin geçici olarak etkilenmesi ve bunun sonucunda bazı geçici gecikmelere neden olması sorununu düzeltti.

Hizmete yönelik düzeltmeler sunulmaya devam ettikçe, yeni sorunlar kullanıcılar tarafından geri bildirimleriyle belirtilmeye devam ediyor. Örneğin Kitaplık, değişikliklerden geçiyor ve “Favorilerinizi Yakalayın” özelliğinin alaka düzeyini iyileştirmek ve rozet hatalarını ve yakın zamanda kaydedilen içeriğin sırasını düzeltmek için düzeltmeler yapılacak.

YouTube TV ayrıca, müşteri geri bildirimleri sayesinde artık ev içinde sınırsız NFL Pazar Bileti akışına ve ev dışındayken iki ek akışa erişim sağladığını da paylaştı. Bu, Futbol hayranlarının takdir edeceğinden emin olduğum hoş bir değişiklik.

Son olarak şirket, vaat edilen çoklu görüntüleme özelliğiyle ilgili daha fazla güncelleme ve video kalitesinde gelecek ay gelmesi beklenen daha fazla iyileştirme için bizi izlemeye devam etmemizi istedi. YouTube TV’nin fiyat etiketi artmaya devam ederken, hizmetin acil sorunları ele almaya devam etmesi ve daha iyi hale getirmek için yeni özellikler sunmayı bırakmaması bir şekilde rahatlatıcı.telefon-1