Bugünün Wordle cevabını bulmak için yardıma mı ihtiyacınız var? 6 Haziran’da Wordle (#717) sorununun çözümünün yanı sıra, yanıtı kendiniz bulmanız için bazı faydalı ipuçlarımız var. Cevabı sayfanın altına yerleştirdik, böylece siz ipuçları üzerinde çalışma fırsatı bulamadan sürprizi mahvetmeyeceğiz. Dünkü cevabı hatırlatarak başlayalım.

Dünün Wordle yanıtı

Oyuna yeni başlayanlar veya oyunu her gün oynamayanlar için dünkü Wordle yanıtını kendimize hatırlatarak başlayalım.can sıkıntısı” Yani bugün Wordle’ın cevabının kesinlikle bu olmadığını söyleyebiliriz. Şimdi, bunu akılda tutarak, bu Wordle başlangıç ​​sözcüklerinden birini kullanarak belki bir kez daha deneyin ve şansınız yoksa geri dönün.

Bugünün Wordle için ipuçları

Hala anlayamıyor musun? Bugünün Wordle yanıtı burada, aşağıda. Ama önce, bir şey daha: Çözümü ele vermeden bulmanıza yardımcı olabilecek üç ipucuna bir göz atalım, böylece galibiyet serinizi canlı tuttuğunuz için kendinizi suçlu hissetmenize gerek kalmaz – sonuçta biraz emek harcarsınız! Ya da cevap için kaydırmaya devam edin.

  • Bugünün Wordle’ı T harfiyle bitiyor.
  • Bugünkü Wordle art arda iki sesli harf kullanıyor.
  • Bugünkü Wordle, başkaları için bilgi toplayan birine atıfta bulunabilir.
wachiwit – stock.adobe.com

Bugünün Wordle yanıtı

Şanssız? Dert etmeyin – hepsini alamazsınız! Galibiyet serinize devam etmek için bugünün Wordle cevabını görmek istiyorsanız, cevabı aşağıda bulabilirsiniz.

Bugünkü Wordle’ın cevabı…

İZCİ

Bugünün Wordle tanımı

Ve iyi arkadaşımız ChatGPT’ye göre bunun anlamı şudur: “İzci, belirli bir alan, durum veya konu hakkında araştırma yapan, gözlemleyen ve bilgi toplayan bir kişi veya grup anlamına gelebilir. İzciler genellikle, vahşi yaşamda hayatta kalma veya yetenek belirleme gibi keşif alanlarıyla ilgili özel bilgi veya becerilere sahiptir. İster potansiyel konumlar, yetenekler, kaynaklar veya düşman konumları için keşif olsun, değerli veriler ve içgörüler sağlamada çok önemli bir rol oynarlar. İzciler, bilgi aramalarında proaktiftir ve topladıkları verilere dayalı olarak karar verme süreçlerine katkıda bulunurlar.”

Yarınki Wordle için ipuçları

Wordle tamamen şans gibi görünebilir, ancak birkaç tahminde mümkün olduğunca çok ipucu elde etmenize yardımcı olacak birkaç iyi uygulama vardır, bu da bitmeden önce son kelimeyi bulmanızı çok daha olası kılar. ya da üzgün. En önemli tahmin ilk tahmininizdir ve işin püf noktası ünlüleri (A, E, I, O ve U) doldurmaktır.

İnsanların şans eseri bulduğu bazı popüler başlangıç ​​sözcükleri “elveda”, “medya”, “ortaya çık” ve “radyo” dur. Sadece çift harfli bir kelime seçmediğinizden emin olun, yoksa değerli tahminlerinizi boşa harcarsınız. Buradaki amaç, gizemli kelimenin hangi ünlüleri içerdiğini bulmaya çalışmak, ardından ortak ünsüzleri katmanlamak ve oradan kapatmaktır.

İlkinin size iyi bir atlama noktası verdiğini varsayarsak ikinci kelimeniz, R, S ve T gibi yaygın ünsüzlere daha fazla dayanmaya başlamalıdır. Burada gördüğümüz daha iyi kelimeler “sert”, “öfkeli”dir. “,” ve “kefaret.” Bir önceki turdan gri görünen harfleri asla yeniden kullanmak istemezsiniz – bunların kelimede olmadığını bilirsiniz.

Artık bunların hepsi çözüldü ve tanım halledildi ve yarının Wordle’ını ezmek için bazı ipuçlarıyla donandınız, işte bugün deneyebileceğiniz Wordle gibi bazı oyunlar.
genel-19