The Spider-Spotters Guide to the Ünlü Örümcek-Kahramanlar Across the Spider-Verse başlıklı makale için resim

resim: Sony Resimleri/Marvel

Yaşam ve kader ağı, birçok kahramanın kaderini birbirine bağlıyor. Örümcek Evrenine bizi ve Miles Morales’i pek çok kişiyle tanıştırdı, Örümcek Ayetinin Ötesinde süper bir grupla onu derinlere fırlatır. Devam oyununda pek çok yeni Örümcek kahramanı var, ancak çoğu karakterin klasik uyarlamaları gibi. çizgi romanlar, oyunlar ve ötesi. İşte büyük kahramanlardan göz açıp kapayıncaya kadar onları özleyeceğiniz kişilere kadar tespit ettiğimiz kişiler.

Öyle değil Gerçekten için bir spoiler Örümcek Ayetinin Ötesinde var demek bir sürü Örümcek insan içinde. Sadece tanıdık yüzler değil Örümcek Evrenineiçin yaratılan tamamen yeni tasarımların yanı sıra, nesiller boyu Örümcek-kahraman çizgi romanlarına ve uyarlamalarına tonlarca selam verir. Karşısında. O zaman bile, tamamen yeni veya Easter yumurtaları, birçoğu sadece bir an için içindeler ve o anı kaçırırsınız – aslında, muhtemelen birkaçını kaçırdık. BENfark ettiysen dahil etmediğimiz biryorumlarda bize bildirin!

Elbette bu Örümceklerin filmdeki rollerine de kısaca değineceğiz, hala sinemalara girmediyseniz ve Örümcek sürprizlerini kendinize saklamak istiyorsanız, bunu geri dönmeniz için son uyarınız olarak kabul edin.. .

The Spider-Spotters Guide to the Ünlü Örümcek-Kahramanlar Across the Spider-Verse başlıklı makale için resimgenel-7