Activision Blizzard, oyuncuların uygun yayıncıları izleyerek Diablo 4 için Twitch Ganimetleri alabileceklerini duyurdu. Bu özel öğeleri almak için önce birkaç şey yapmanız ve uygun hafta boyunca izlediğinizden emin olmanız gerekir. 5 Haziran’dan 2 Temmuz’a kadar oyuncular çeşitli özel oyun içi öğelerin kilidini açabilir. Primal Instinct Mount da dahil olmak üzere Diablo 4 Twitch ödüllerini almakla ilgili bilmeniz gereken her şey burada.

Hesapları bağlama

Damlaları kazanmaya başlamadan önce, Battle.net Twitch hesabınıza bağlıdır. Bunu yapmak için, oturum açtığınızdan emin olun ve yaptığınızda, tıklayın Hesap ayarları. Oradan tıklayın Bağlantılarardından görene kadar aşağı kaydırın Twitch ve +Bağlan’a tıklayın. Bunu yaptığınızda, her iki hesabınızı da uygun şekilde bağlayacaksınız.

Twitch dropları nasıl talep edilir

Artık her iki hesap da birbirine bağlı olduğuna göre, tek yapmanız gereken bir yayıncıyı Twitch Ganimetleri etkinken en az bir süre izlemek üç saat. Bir damla kazandıktan sonra, süresi dolmadan önce Twitch’teki Envanter Menüsü aracılığıyla talep etmek için yedi gününüz olacak. Başka bir ödül talep etmek için önce bir öncekini aldığınızdan emin olmalısınız.

Twitch Damlaları

Uygun yayıncıları izlediğiniz için alacağınız tüm Twitch ödülleri aşağıda listelenmiştir:

1. Hafta: Rogue ve Necromancer

  • 5 Haziran 16:00 PT – 11 Haziran 23:59 PT
İşte birinci haftada kazanabilecekleriniz.

İlk üç saat boyunca, Azurehand Back-Stabber Dagger ve Azurehand Heart-Piercer Sword Weapon Recolors’un kilidini açacaksınız, ancak altı saat boyunca izlerseniz, Matron-Sigil Sandığı (Rogue) ve Progenitor Favor (Necromancer) kazanacaksınız. ) Geri Kupa.

2. Hafta: Büyücü

  • 12 Haziran 00:00 PT – 18 Haziran 23:59 PT
İşte ikinci hafta için kazanabilecekleriniz.
İşte ikinci hafta için kazanabilecekleriniz.

İlk üç saat Azurehand Spell-Slinger Wand Weapon Recolor’u kazanacaksınız, ancak altı saat izlerseniz Hellrune Tabernacle Back Trophy’yi kazanacaksınız.

3. Hafta: Büyücü

  • 19 Haziran 00:00 PT – 25 Haziran 23:59 PT
İşte üçüncü hafta için kazanabilecekleriniz.
İşte üçüncü hafta için kazanabilecekleriniz.

Üç saat izlerseniz, Azurehand Head-Cleaver Weapon Recolor’un kilidini açacaksınız ve altı saat için Font of the Mother Back Trophy’yi kazanacaksınız.

4. Hafta: Barbar

  • 26 Haziran 00:00 PT – 2 Temmuz 11:59 PT
İşte dördüncü haftada kilidini açabilecekleriniz.
İşte dördüncü haftada kilidini açabilecekleriniz.

İlk üç saat Azurehand Skull-Crusher’ın kilidini açacaksınız ve altı saat izlerseniz Matriarch’s Mantle Back Trophy’nin kilidini açacaksınız.

Bir Yayıncıyı Destekleyin

Oyuncular, tüm ödülleri kazanmanın yanı sıra 5 Haziran 16:00 PT’den 2 Temmuz 23:59 PT’ye kadar Primal Instinct bineğinin kilidini açabilir. Bineği kazanmak için herhangi bir uygun Diablo 4 yayıncısına herhangi bir seviyeden iki Twitch abonesi hediye etmeniz gerekecek. Hangi yayıncıların desteklemeye uygun olduğundan emin değilseniz tam listeye göz atın Burada.

Bu bineğin kilidini açmak için uygun bir yayıncıyı desteklediğinizden emin olun.
Bu bineğin kilidini açmak için uygun bir yayıncıyı desteklediğinizden emin olun.

Daha fazla Diablo 4 ipucu için, en iyi Barbar yapıları ve yeni oyuncular için en iyi sınıflar hakkındaki kılavuzumuza göz atın.

Burada tartışılan ürünler editörlerimiz tarafından bağımsız olarak seçilmiştir. Sitemizde öne çıkan herhangi bir şeyi satın alırsanız, GameSpot gelirden pay alabilir.



oyun-1