James Gunn yakında çıkacak DC süper kahraman filmlerinden biri için bir yönetmen bulmuş olabilir. Disney, kazanı üçüncü kez ateşe vermeye hazır Hokus pokus film. Yeni bir dünyada dev tarihöncesi hayvanlar kılığına giren Transformers’la tanışın. Canavarların Yükselişi Tanıtım Tüm bunlar ve daha fazlası, artık spoiler burada!

Kaptan Amerika 4'ün Cesur Yeni Bir Başlığı Var başlıklı makale için resim

Arkadaş

Son teslim tarihi Harvey Guillén, Megan Suri ve Lukas Gage’in Zach Cregger’in yakında çıkacak olan bilim kurgu gerilim filminin kadrosuna katıldığını bildirdi. Arkadaş. Ancak olay örgüsüne ilişkin ayrıntılar hâlâ gizli.


Kaptan Amerika: Cesur Yeni Dünya

Dördüncü Kaptan Amerika filminin altyazısı değişti Yeni Dünya Düzeni ile Cesur Yeni Dünya. Kutlama olarak, filmin bu kamera arkası fotoğrafı yayınlandı; burada yıldız Anthony Mackie, rol arkadaşı Harrison Ford’a bilgisayarın ne olduğunu açıklamaya çalışıyor.

Kaptan Amerika 4'ün Cesur Yeni Bir Başlığı Var başlıklı makale için resim

resim: Marvel Stüdyoları


mavi böcek

Yeni bir Instagram gönderisinde Becky G (Power Rangers), Jaime Reyes’e bağlı Scarab’ı kontrol eden varlık olan Khaji-Da’ya ses vereceğini açıkladı. mavi böcek.


Cesur ve Cesur

dan yeni bir rapora göre Tek Çekim HaberleriAndy Muschietti (Flaş) yönetmenlik için işe alındı Cesur ve Cesur DC Stüdyoları için.


Hokus pokus 3

ile yakın zamanda yapılan bir röportaj sırasında New York TimesWalt Disney Studios Motion Picture Production başkanı Sean Bailey, şirketin üçüncü bir filmle ilerlediğini doğruladı. Hokus pokus film.


Uygun Et

Son teslim tarihi RLJE Films ve Shudder’ın dağıtım haklarını satın aldığını bildirdi. Uygun EtHP Lovecraft’ın bir film uyarlaması Kapının Önündeki Şey yönetmen Joe Lynch’ten Heather Graham’ın (kargaşa). Dennis Paoli tarafından beyaz perdeye uyarlanmıştır (Yeniden Animatör), hikaye “aşırı kişilik bozukluğundan muzdarip genç bir hastaya yardım etmeyi takıntı haline getiren psikiyatr Elizabeth Derby’yi (Heather Graham)” anlatıyor. Bununla birlikte, “yardım etme arzusu, korkunç bir kaderden kaçmaya çalışırken onu karanlık okült tehlikeye sürükler.” Judah Lewis, Barbara Crampton, Bruce Davison ve Johnathon Schaech de başrolde yer alıyor.


Flaş

Her iki Barry Allens, yeni bir klipte emekli bir Bruce Wayne ile tanışıyor. Flaş.


Transformers: Canavarların Yükselişi

Bu arada filmin kadrosu ve ekibi Canavarların Yükselişi Maximals’ı yeni bir tanıtımda tartışın.

Transformers: Canavarların Yükselişi | “Maksimallerle Tanışın” Tanıtımı

Bununla ilgili olarak, filmin özel Çin tema şarkısı GAI’nin “Fighting Side-By-Side” adlı müzik videosu artık Youtube’da yayında.

GAI周延《比肩而战》《变形金刚:超能勇士崛起》中文主题曲电影 MV


Kuş Kutusu Barselona

Netflix, tam bir fragman yayınladı. Kuş Kutusu Barselona14 Temmuz’da izlenebilecek.

Kuş Kutusu Barselona | Resmi Fragman | Netflix


Yasa Dışı Kanunlar

Pierce Brosnan ve Ellen Barkin, Fragman’da “The Ghost Bandits” adlı bir çift yüksek teknoloji hırsızını oynuyor. Yasa Dışı KanunlarAdam Devine, Nina Dobrev, Michael Rooker, Poorna Jagannathan, Julie Hagerty, Richard Kind, Lil Rel Howery, Blake Anderson, Lauren Lapkus ve Laci Mosley’nin başrollerini paylaştığı çılgın bir Netflix komedisi.

Haydutlar | Resmi Fragman | Netflix


Geri yükleme noktası

Ayrıca bir fragmanımız var Geri yükleme noktasıcinayet kurbanlarının son 48 saat içinde hafızalarını yedekleme öngörülerine sahip olmaları halinde hayata döndürülebilecekleri bir gelecekte endüstriyel sabotajı araştıran bir dedektif hakkında bir Çek bilimkurgu filmi.

BOD OBNOVY – tanıtım fragmanı – v kinach v septembri 2023


Tek Boynuzlu At: Ebedi Savaşçılar

Sonunda, Edred bu haftaki bölümünden bir klipte anavatanını yok edilmiş buluyor. Tek Boynuzlu At: Ebedi Savaşçılar.

Tek Boynuzlu At: Ebedi Savaşçılar | Gizli Gözetleme! Kralların Kalbi | Yetişkin Yüzme İngiltere 🇬🇧
genel-7