Yandex ekibi, Teslimat Kulübü teslimat hizmetine büyük bir güncelleme getirdi. Hizmet yeni bir isim, logo aldı, ürün yelpazesi önemli ölçüde genişledi, uygulama güncellendi ve çok daha fazlası.


İllüstrasyon: Yandex

Teslimat Kulübü artık “Pazar Teslimatı” olarak adlandırılıyor. Hizmetin yardımıyla artık tüm durumlar için mal sipariş edebilirsiniz – elektronik, kozmetik, ev kimyasalları ve çok daha fazlası. Şu anda “Market Teslimatı” ile. gıda dışı ürünlerde uzmanlaşmış yaklaşık 50 perakendeci var. Haziran ayı sonuna kadar sayılarının yaklaşık 2 kat artması planlanıyor.

Aynı zamanda, kullanıcılar Market Teslimatı’nda restoranlardan yiyecek ve marketlerden ve eczanelerden ürün sipariş edebilirler. Teslimat 25 dakikadan itibaren gerçekleştirilir.

Market Delivery uygulaması, restoran beslemesini korudu ve yiyecek, elektronik, kozmetik ve daha fazlası gibi ürün kategorileri için bölümler ekledi. Bu, mağazalarda malları ve restoranlarda yemekleri seçmeyi kolaylaştırır.

Basın ofisi şunları söyledi:

Hizmetin çok daha fazla mal kategorisi var. Güncellemeden önce bile yiyecek, ilaç, yetişkin ürünleri, evcil hayvan malzemeleri ve günlük ürünler sipariş etmek mümkündü. Artık re:Store, Xiaomi, Samsung, Tefal, Togas Group ve diğer perakendeciler de var.

Ayrıca “Market Teslimatı”nda artık “Yandex Market” ürün yelpazesinden mal satın alabilirsiniz. Bunu yapmak için “Pazar” bölümüne gitmeniz yeterlidir. Alıcılar, bu tür siparişleri yalnızca kuryeler aracılığıyla değil, pazaryerlerinin dağıtım noktalarında da teslim alabilirler.

İsim değişikliğinden çok daha fazlası: Yandex, Teslimat Kulübü'nü dönüştürdü
İllüstrasyon: Yandex

Hızlı teslimat “Market Teslimatı”, “Yandex Market”te de kullanıma sunuldu. Geçerli olduğu ürünler, pazar yerinde siyah devekuşu simgesiyle işaretlenir.

Yandex’in Teslimat Kulübü’nü alması sonucunda Yandex ile VK arasındaki anlaşmanın 2022 yazının sonunda açıklandığını hatırlayın.genel-22