■Pandamonium: Anabaseios (Vahşi) ile ilgili bir soruna geçici bir önlem olarak, savaş sırasında aşağıdaki genel eylemler devre dışı bırakıldı.
Sentez Bozma / Aetherial İndirgeme / Malzemeyi Geri Al / Materyayı Ekle / Tamir / Boya / Büyüleyici Oyuncular

*Konu ile ilgili detaylar için aşağıdaki habere bakınız.
https://sqex.to/FkygN

*Bu sorun, eylem yürütme ve savaşla ilgili süreçler de dahil olmak üzere temel işlemlerle ilgilidir ve son derece geniş bir araştırma ve düzeltme kapsamı içerdiğinden, sorunun ele alınmasının biraz zaman alması beklenmektedir. Bu nedenle sadece Pandæmonium için geçici bir önlem uyguladık: Yeni çıkan ve bu sorundan büyük ölçüde etkilenen Anabaseios (Vahşi). Düzeltmelerin ayrıntılarını ve zamanlamasını kesinleşir tamamlanmaz resmi olarak duyuracağız.

■Veri Merkezi Seyahat/Dünya Ziyareti sistemlerinin ayarları değiştirildi, böylece aktarım taleplerinin mevcut olmadığı sıkışıklık sırasında bile, Ana Dünyaya dönüş talepleri alt menüden Ana Dünyaya Dön seçilerek gönderilebilir. Karakter Seçimi ekranında.

*Gelecekteki olası ihtiyaçlar göz önünde bulundurularak hazırlanan bu sistem, geçtiğimiz hafta sonu kısa bir süre önce doğrulandı ve kullanıma sunuldu, bu nedenle kullanıcıların sistemi rahat bir şekilde kullanabilmeleri için, düzensiz vakaların sistemi etkilememesi için yakından izleyeceğiz. gelecekte sistem.

*Bakımın bitiminden hemen sonra yoğun bir trafik sıkışıklığı varsa, Ana Dünyaya Dönüş aracılığıyla bile Veri Merkezi Seyahati/Dünya Ziyareti başvurusu yapılamaz. Bu durumda, sıkışıklık ortadan kalkar kalkmaz kullanıma açılacaktır, bu yüzden tekrar denemeden önce lütfen bir süre bekleyin.

■Aşağıdaki sorun için geçici önlem uygulanmıştır.
・”Bir veya daha fazla öğe belirtilen görünüme sahip değil” hata mesajı. aynı ekipmanla ilişkili farklı Glamour Plate’lere sahip bir teçhizat setine geçildiğinde görünecektir.

*Donanım Büyüleyici Plakalarda birden fazla parçayı kaplayacak şekilde ayarlanmışsa sorun devam edecektir. Sorunun devam ettiği durumlarda, bunları daha sonraki bir yamada çözmeyi planlıyoruz, bu nedenle sorunu çözmeye çalışırken sabırlı olmanızı rica ediyoruz.

■Aşağıdaki sorunlar ele alınmıştır:
・Anabaseios: The Tenth Circle ve Anabaseios: The Tenth Circle (Vahşi) baskın zindanlarında, düşman saldırısı Entangling Web’in saldırı göstergesi, Jump genel eylemi yürütülürken kayboldu.
・The Voidcast Dais (Extreme) sırasında patron Eventide Triad gerçekleştirdiğinde, belirli koşullar altında saldırı hedefleri yanlıştı.
・Ses belirli koşullar altında çalmıyordu. (yalnızca Windows® sürümü)
・Ada sığınağında, birden çok ürünün listelendiği Arz ve Talep penceresini açık bırakmak, saat gece yarısını (Dünya saati) geçtiğinde müşterinin zorla kapanmasına neden oldu.
・Müşteri, “Satılık ürünleri görüntüle”yi seçerken donuyordu. emlak mülklerine yerleştirilen bir hizmetli için.
・Üretim günlüğünde “diadochos” araması, “Diadochos Sword” adlı birkaç öğeyi arayacaktır. Ayrıca Diadochos Sword’u seçmek, alt komut menüsünü açmak ve tarif ağacından seçim yapmak, istemcinin donmasına neden oluyordu.
・Aşağıdaki durum bilgileri, Varyant Zindanlarda Japonca olarak görüntülenecektir.
Variant Cure Set / Variant Ultimatum Set / Variant Yükseltme Seti / Variant Spirit Dart Seti / Variant Rampart Setioyun-6