Diablo 4RPG oyununun ‘Pinnacle Challenge’ı, yapılardan stratejilere kadar Diablo 4 hakkında bildiğiniz her şeyi test etmeyi amaçladığından, ‘in seviye 100 oyuncular için son patronu Blizzard tarafından devre dışı bırakıldı. Artık erken erişim sona erdiğine ve Diablo 4’ün tam çıkış tarihi geldiğine göre, yeniden ortaya çıktığında bu mücadeleye hazır olduğunuzdan emin olmak isteyeceksiniz.

Tüm oyun için mevcut son seviye 100 mücadelesi olan Diablo 4 doruk patronu, Blizzard tarafından devre dışı bırakıldı, ancak ekip bir gönderide yakında tekrar açılması gerektiğini söylüyor – eğer meydan okumaya hazır olmak istiyorsanız döner, en iyi Diablo 4 yapılarını kontrol ettiğinizden emin olun.

Blizzard, “Bu karşılaşmayla ilgili birkaç öğeyi çözmeye çalışırken, 100. seviye doruk mücadelesi karşılaşması geçici olarak devre dışı bırakıldı” dedi. “Bu yeniden etkinleştirildikten sonra topluluğu güncelleyeceğiz.”

Buradaki metinde Diablo 4’ün son oyunsonu patronunu mahvetmeyecek olsak da, yayıncı Max “wudijo”nun aşağıda onları alt etmeye çalıştığını görebilirsiniz.

İlk seviye 100 Diablo 4 oyuncusu da zaten burada olduğundan, bazılarımızın önümüzdeki günlerde doruk boss dövüşüyle ​​karşı karşıya gelmesi mantıklı. Tam olarak ne kadar süre devre dışı kalacağını bilmiyoruz, ancak Blizzard mümkün olan en kısa sürede tekrar çalışır duruma getirmek için çok çalışıyor.

Oyunun en büyük zorluklarını başka nasıl çözeceğinizden emin değilseniz, Diablo 4 sınıf dökümümüz, oyun tamamen yayınlandığına göre sizin için en uygun karakteri seçmenize yardımcı olacaktır.

Yeni çıkmış olmamıza rağmen, Blizzard’ın yaklaşmakta olan Diablo 4 genişletmeleriyle ilgili planlarının ne olduğunu zaten biliyoruz ve dalıyorsanız, kaybolma ihtimaline karşı tüm Diablo 4 görev listesini bilmek isteyeceksiniz. Ayrıca donanımınızın zorluklara karşı dayanıklı olduğundan emin olmanıza yardımcı olmak için PC’deki en iyi Diablo 4 ayarlarının kapsamlı bir dökümüne sahibiz.oyun-2