Diablo 4’teki Dry Steppes çöl alanı, kampanya sırasında 2. Perde’nin çoğunun geçtiği yerdir. Bu alan geniş çöller ve mağara sistemleriyle doludur ve bölge boyunca gizlenmiş 33 Lilith Sunağı vardır. Bu sunaklar, bulabilirseniz karakterlerinize destek sağlar. Şans eseri, Lilith’in tüm Kuru Bozkır Altarlarının yerlerini gösteren aşağıdaki iki haritayla sizi bilgilendirdik.

Tüm Kuru Bozkır Lilith Sunağı Konumları

Kuzey Kuru Bozkırları

Kuru Bozkırların kuzey kesiminde 20 adet Lilith Sunağı bulunmaktadır.

Güney Kuru Bozkırları

Kuru Bozkırların güney kesiminde 13 adet Lilith Sunağı bulunmaktadır.
Kuru Bozkırların güney kesiminde 13 adet Lilith Sunağı bulunmaktadır.

Haritanın diğer bölgelerindeki Lilith Altarları gibi, bunlar da genellikle haritanın küçük köşelerine sıkıştırılır. Birinin olduğu bir alana ulaşır ve bulamazsanız, haritada küçük sapmalar olup olmadığını kontrol edin. Sunaklar ayrıca kırılabilir nesnelerin arkasına veya binaların içine de gizlenebilir. Bazı Altarlar, dünya zindanları için zorlu hizmet veren Kalelerin içinde de bulunur. Bu sunaklar için, bir Kaleyi başlattıktan sonra tamamlamanıza gerek olmadığını unutmayın, böylece sunağı alıp gidebilirsiniz.

Lilith Altarları ne yapar?

Diablo 4’te bir Lilith Sunağı toplamak iki tür fayda sağlar. İlki, aynı dünyadaki tüm karakterlerinize kalıcı bir fayda sağlayan daha acil bonustur. Bu bonus, artırılmış maksimum sağlık, artırılmış maksimum Murmuring Obols kapasitesi ve +2 El Becerisi gibi sabit stat artışlarını içerebilir.

Bir Lilith Sunağı bulmak ayrıca 10 Bölgede Ünlü sağlar. Her bölgenin kendi Şöhreti vardır ve farklı toplam şöhret miktarlarında sağlanan beş ödül seviyesi vardır. Tüm Altar of Lilith’i tek bir bölgede toplamak, şu anda hangi seviyede olduğunuza bağlı olarak yaklaşık bir seviye Şöhret sağlayacaktır.

Sınıf oluşturma gibi daha fazla Diablo 4 kılavuzu için GameSpot’un Diablo 4 Guides Hub’ına göz atın.

Burada tartışılan ürünler editörlerimiz tarafından bağımsız olarak seçilmiştir. Sitemizde öne çıkan herhangi bir şeyi satın alırsanız, GameSpot gelirden pay alabilir.oyun-1