Diablo 4 Peçeli Kristaller nelerdir? D4 ile geçirdiğiniz süre boyunca, binlerce düşmana diz çöktürecek, bedenlerden alabildiğinizi toplayacak, sizin gibi güçlü bir yarı tanrıya uygun olmayan teçhizatı atacaksınız. Düşmanlarınızın cesetlerinden silah ve zırh toplamak sizi yalnızca bir yere kadar götürecek ve bir noktada, bir sonraki yıkım seviyesine ulaşmak için teçhizatınızı geliştirmeye başlamanız gerekecek.

Diablo 4 incelememiz, Lilith’in ordusundaki sonsuz gibi görünen düşmanları yerle bir ederken hissettiğiniz aceleyle ilgili, tıklatmanın nasıl bir güç fantezisi olduğunu ele alıyor. O noktaya yalnızca beceriyle ulaşamayacaksınız – Diablo 4 sınıfınızı seçtikten sonra, nerede olmak istediğiniz konusunda ileriyi düşünmeniz gerekecek. Diablo 4 Veiled Crystals, bu hayali gerçekleştirmenin büyük bir parçası olacak.

Örtülü Kristaller nedir?

Diablo 4 Örtülü Kristaller kurtarılmış bir malzemedir ve Demirci’de silahları ve zırhı geliştirmek, savaştaki seviyelerini ve etkinliklerini yükseltmek için kullanılırlar. Nadir bulunan veya daha iyi teçhizatı yükseltirken, yükseltmeyi tamamlamak için Örtülü Kristallere ihtiyacınız olacak.

Peçeli Kristalleri nasıl elde edebilirim?

Nadir veya daha iyi olarak derecelendirilen silahlar veya zırhlar üzerinde Diablo 4 kurtarma işlevini her kullandığınızda Örtülü Kristaller alırsınız. Peçeli Kristaller, envanterinizdeki kurtarılan malzemeler sekmesinde saklanır, bu yüzden neyse ki yer kaplamazlar.

O halde, yerde nadir veya daha iyi bir teçhizat gördüğünüzde, basitçe giymenin veya kullanmanın ötesinde bir kullanımı olabileceğini akılda tutmakta fayda var. Mevcut yaydan daha düşük DPS’ye sahip yerde bulunan bir yay, bir öldürme aletinden ziyade bir kaynak olarak yine de faydalı olacaktır.

Artık Diablo 4 Veiled Crystal’lerin ne olduğunu ve onları nasıl bulabileceğinizi biliyorsunuz, öğütmeye başlamanın zamanı geldi. En iyi Barbar, en iyi Rogue ve en iyi Druid oluşturma kılavuzlarımıza göz atın, böylece karakterinizi donatırken net bir hedefiniz olur.oyun-2