Diablo 4’te Astaroth’u nasıl yenersiniz? İkinci perdede Horadrim’in sonlarından biri olan Dorin ve hevesli oğlu Yorin ile tanışacaksınız. Yakında Lilith’in Astaroth’u, bir iblis Donan’ı ve birkaç yoldaşını bir kez savaşta yenilip bir Ruh Taşı’na hapsedilmiş olarak canlandırmayı planladığını öğreneceksiniz.

Bununla birlikte, Diablo 4’teki çoğu şeyde olduğu gibi, Lilith nihayet Astaroth’u canlandırdığında durum kasvetli hale gelir. O sıvışırken, üç başlı bir cehennem köpeğinin üzerindeki bu iblisi alt etmekle yüz yüze gelirsin. Bu RPG oyun patronu, nasıl atlatacağınızı bilmiyorsanız sağlığınızı mahvedebilecek birçok yıkıcı saldırıya sahiptir. Diablo 4 Astaroth patron dövüşünü yenmenize yardımcı olmak için, birçok Diablo 4 sınıfından hangisini kullanırsanız kullanın, onun saldırısından sağ çıkmanız için bazı ipuçlarımız var.

Diablo 4 Astaroth boss dövüş ipuçları

Astaroth’u yenmenin anahtarı, ona doğru kaçmak ve olabildiğince sık arkasına saldırmaktır. Bu, cehennem köpeğinin soluyabileceği alevler ve Astaroth’un sallayabileceği ateşli tırpan gibi çeşitli saldırılardan kaçınmanıza yardımcı olacaktır. Arkasına nispeten yakın durduğunuz sürece, Astaroth’un saldırıları isabet etmeyecektir. Ayrıca hızla dönüp saldırabilir, bu yüzden hasar almamak için yana doğru kaçtığınızdan emin olun.

Dikkat edilmesi gereken bir diğer nokta da mermilerin nereye düştüğüdür. Ara sıra, Astaroth alevlerle dolu bir krater bırakarak yere çarpmak için ateşli göktaşları çağırır. Bu kraterler zamanla önemli hasar verir, bu nedenle bir süre geri çekilip Astaroth’u onunla savaşmak için daha güvenli bir alana götürmek isteyebilirsiniz. Sonunda, her aşamadan sonra Astaroth kaçar, böylece onu kovalayabilirsiniz.

İlk aşamadan sonra, sizi ısırmak için daha küçük cehennem köpeklerini çağırmaya başlayacak. Nispeten zayıflar ama savaşı olabildiğince uzatmaya hizmet ediyorlar. Kısa süre sonra karışıma normal kurtlardan daha sert olan Kurtadamları eklemeye başlar. Meteor saldırısı saldırısı ayrıca daha fazlasının yere çarpmasına neden olarak savaş alanının daha fazlasını ateşe veriyor. Yine de buna devam edin ve sonunda, toplam dört yaşam evresinden sonra, iblisi yenecek ve onu bir kez daha mühürleyeceksiniz. Onu yendiğiniz için ödül olarak en az bir Efsanevi eşya almalısınız.

Bu ipuçları ve biraz şansla Diablo 4 Astaroth patronunu yenebilmelisiniz. Tabii ki, geliştiriciler tarafından önerildiği gibi en iyi Diablo 4 yapılarına sahip olmak, bu mücadelede ve diğer birçok önemli karşılaşmada yardımcı olabilir. Daha sonra, Diablo 4 Lilith dövüşünde sorun yaşayabilirsiniz, bu yüzden onu kesin olarak nasıl öldüreceğinize dair bazı ipuçlarımız var. Ayrıca Ashava ve Avarice World Boss’larını yenmek için ipuçlarımız var.oyun-2