2021’in iPhone 13 mini olmasının nedenlerini muhtemelen tartışabiliriz. tüm yaz boyunca küresel gişede çok sefil bir şekilde başarısız oldu, ancak kompakt mobil cihazları hem sevenler hem de nefret edenler için gün kadar açık olan bir şey var. Sonuncu Apple’ın küçücük mohikanları, 200 dolarlık bir fiyattan çok daha iyi satardı.

Bu, süper güçlü bir A15 Bionic işlemciye sahip birinci sınıf görünümlü bir telefon (2021 standartlarına göre) için gerçekçi gelmiyorsa, bugün böyle bir katil anlaşmanın gerçekten mümkün olduğunu bilmelisiniz. Birkaç temel gereksinimi karşılamaya istekli Verizon müşterileri.

Bunlar, bir cihaz takasını, numara taşımayı ve hatta zorunlu yeni bir kablosuz hizmet hattını içermez, bu da bu sıcak yeni Walmart teklifini standart operatör promosyonunuzdan çok daha çekici ve talep edilmesi kolay hale getirir.

düşürmek için yapmanız gereken tek şey iPhone 13 mini’nin fiyatı 600 dolardan iki Benjamin’e, üç yıllık bir ödeme planı taahhüt ediyor, bu kulağa kötü geliyor ama aslında sadece birkaç ay sonra çıkması oldukça kolay. Hem yeni hem de mevcut Verizon aboneleri, Walmart’ın yeni bir hat veya doğrudan yükseltme ile yalnızca çevrimiçi olan anlaşmasına kolayca katılabilir, ancak acele etmek isteyebilirsiniz.

Perakendeci şu anda stoklarında mavi, pembe ve kırmızı renklerde çok indirimli iPhone 13 mini’ye sahip, ancak bunun çok uzun bir süre için geçerli olması pek olası değil ve şüphesiz güçlü talep nedeniyle tüm envanterin silindiğini görmek bizi şaşırtmaz. günler hatta saatler meselesi.

Bu 200 $, üç yıl boyunca Big Red’e bağlı kalmakta sorun yaşamayan insanlar için ayda yaklaşık 5,53 $’a çıkıyor ve nedense aynı ürün siyah beyaz tonlarda şu anda çok daha pahalı.

Açıkça burada giriş seviyesi bir 128 GB depolama yapılandırmasından bahsediyoruz, ancak bunu ve minyatür Apple A15 santralinin doğasında var olan pil ömrü mücadelelerini göz önünde bulundursak bile, bu kesinlikle satın almayı düşünmeniz gereken inkar edilemez bir para-performans-değer şampiyonu. … yapabiliyorken.telefon-1