Diablo 4 erken erişimden çıkmak üzere ve birçok oyuncu kampanyayı bitirdikten sonra şimdiden Blizzard RPG oyununda yeni bir sınıfa başlıyor. Ancak, bir temel özelliğin eksik olduğunu gördüler. Diablo 4’ü yendikten sonra pek çok şey yeni karakterlere aktarılır, ancak bu çekişmeli özelliğin tam Diablo 4 çıkış tarihi geldiğinde daha da büyük bir heyecana neden olacağı kesindir.

Diablo 4 sınıflarından birini kullanarak yeni bir karakter yarattığınızda, haritanın zaten keşfetmiş olduğunuz ortaya çıkan kısımları taşınmaz, ancak birkaç başka şey taşınır. Bu, Diablo 4 haritasının diğer her şeyin yanı sıra karakterler arasında da taşınması gerekip gerekmediği konusunda topluluk tartışmasına yol açtı – yeni bir sınıf oluştururken Diablo 4 yama notları 1.0.2d’ye de göz atmayı unutmayın, çünkü her biri daha önce görmüştür. bazı önemli değişiklikler.

Kampanyayı bitirdiğinizde ve yeni bir karaktere başladığınızda, kampanyayı esasen atlama ve tüm Sanctuary dünyasını kendi hızınızda keşfetme seçeneğiyle karşılaşırsınız. Bu, yeniden oynatma değerini düzene sokmaya yardımcı olmak için mükemmel bir özellik olsa da, özellikle önceki oyunlarda keşfettiklerinizle haritanın ayrıntılarının önceden doldurulmamış olması biraz tuhaf geliyor.

Önceki karakterlerle bulduğunuz tüm şehir portallarına seyahat edebilirsiniz ve hemen Diablo 4 bineğinizi de alırsınız, bu yüzden çoğumuz yeni bir karakterle başlayıp kampanyayı her atladığınızda haritanın neden silindiğini merak ediyoruz. .

Benim için çözüm oldukça basit, hikayeyi bir kez geçtikten sonra yeni bir sınıfla oynadığımızda haritanın doldurulmasını veya yenilenmesini isteyip istemediğimize karar verelim. Birçoğumuz zaten Diablo 4’ün sonuna ulaşmışken ve Sanctuary’nin tamamını olmasa da çoğunu görüyorken, neden yeni karakterlerle oynamayı biraz daha kolaylaştırmak için harita ilerlememizi sürdürme seçeneğine sahip olamıyoruz? Bu çok beğenildi reddit dizisi öyle düşünüyor

Blizzard oyuncu geri bildirimlerini dinlemeye devam ederken, bu harita özelliği Diablo 4’te yine ortaya çıkabilir. Ancak bu arada, tam lansmandan önce Diablo 4 sistem gereksinimleri dökümümüze ve tümünü nerede bulacağımıza göz atmak isteyeceksiniz. Diablo 4 zindanları, ilk seferde hepsini kaçırmış olmanız ihtimaline karşı.oyun-2