Apple’ın 5 Haziran’da saat 10:00 PDT’de (13:00 EDT) başlayacak olan WWDC 2023’e katılmayı planlayan geliştiriciler, Apple’ın izniyle bazı hediyeler alacaklar. Aslında, 9to5Mac bildiriyor ki Apple şimdiden hediyelerini dağıtmaya başladı. Apple’ın dağıttığı hediyelere geçmeden önce, Apple Developer uygulamasının yarınki WWDC canlı yayınını izlemek için harika bir yer olduğunu belirtmek isteriz. Yapabilirsiniz uygulamayı buradan iPhone’unuza yükleyinve ekranın altındaki WWDC sekmesine dokunun.
Geliştirici tarafından yayınlanan fotoğraflara göre Quentin Zervaas Mastodon sosyal medya sitesindeki yağma, bir WWDC 2023 taşıma çantası, bir şapka, bir termos ve Apple logosu, “gözyaşlarını tutan yüz” emojisi, bir iPhone 3G iğnesi, biri gösterilen bir emaye iğne seti içerir. Finder uygulama simgesi, Apple Park uzay gemilerinden biri ve daha fazlası.

Yarınki etkinlikten gelmesi beklenen en büyük haber, Apple’ın 3.000 $’lık karma gerçeklik AR/VR başlığının duyurulması olsa da, iOS 17 önizlemesi de incelenecek ve Apple, iOS 17’de Siri’ye gelen bazı değişiklikleri duyurabilir. kullanıcıların Siri demeden önce “Hey” demek zorunda kalmadan dijital sanal asistanı etkinleştirmesine olanak tanıyan yeni “Siri” uyandırma sözcüğü dahil. Diğer bir deyişle, iOS 17 ile, Siri’ye ihtiyacınız varsa, sadece “Siri” çağırmak, yardımcıyı etkinleştirmek için yeterli olacaktır.
Herkes yarın AR/VR’nin “iPhone” anını arıyor. Demek istedikleri, akıllı telefonun havalanıp vazgeçilmez bir cihaz haline gelmesidir. iPhone ilk olarak 2007’de Macworld’de Steve Jobs tarafından duyurulmuştu. Bir AR/VR kulaklığın, özellikle de 3.000$’a mal olan bir kulaklığın vazgeçilmez hale geldiğini görmek zor, ancak kararımızı yarınki duyurudan sonraya bırakmalıyız.telefon-1