Snapdragon 8+ Gen 1 işlemci tarafından desteklenen ve ticari olarak yaklaşık bir yıl önce piyasaya sürülen, OnePlus 10T açıkça artık markanın değil en iyi telefon, yerini daha hızlı ve genel olarak daha etkileyici olan aldı OnePlus 11 birkaç ay önce.

Bu arada biraz daha eski olan 5G özellikli 10T güç merkezi, kesinlikle hiçbir koşul eklenmeden hem 128 hem de 256 GB depolama yapılandırmalarında her zamankinden daha ucuza sizin olabilir. Hem Amazon hem de OnePlus’ın kendisi, kilidi açılmış ahizenin 650 $ ve 750 $’lık liste fiyatlarından sırasıyla 220 $ ve 250 $ düşürmeye hazır, bu da bu kötü çocuğu büyük olasılıkla yapıyor thebugün mevcut olan en iyi bütçeli 5G telefon.
Pazarın 500 doların altındaki kategorisinin standartlarına göre çığlık atan yukarıda bahsedilen Qualcomm SoC’ye ek olarak, OnePlus 10T, 120 Hz yenileme hızı teknolojisine sahip büyük bir 6,7 inç AMOLED ekrana ve daha da dikkat çekici bir şekilde, inanılmaz hızlı 150 W şarj desteğine sahip 4.800 mAh büyük bir pile sahiptir.
Üçlü arkaya bakan kamera sistemi de hiçbir şekilde çocuk oyuncağı değil (yine, özellikle son derece indirimli fiyatlar göz önüne alındığında), tasarım, günümüzde herhangi bir fiyat aralığında alabileceğiniz kadar birinci sınıf ve göz alıcı.

Daha pahalı olan 10T varyantı, dikkat edin, 256 gig yerel dijital istifleme odasıyla birlikte ağır bir 16GB RAM’i bir araya getiriyor ve giriş seviyesi modeli 8GB bellek sayısı için “yerleşiyor”, bu da 450 doların altında kesinlikle fena değil.

OnePlus 10T, muhtemelen şirketin bu yılki sürüm programında bir 11T modelinin olmaması nedeniyle çok daha çekici hale getirildi. Örneğin, OnePlus 11 neredeyse mükemmel değil, aslında daha düşük şarj hızlarını destekliyor.telefon-1