Kullanıcı, Elon Musk'ın AI tarafından oluşturulan bebek fotoğrafını paylaşıyor, milyarder tepki gösteriyor

SAN FRANCISCO: Twitter CEO’su Elon Musk yapay zeka (AI) tarafından oluşturulan ve kendisini bir bebek olarak gösteren bir görüntüye tepki gösterdi.

Twitter kullanıcısı @alifarhat79, yapay zeka tarafından oluşturulmuş bir görsel yayınladı. Misk bir bebekken ve şöyle yazdı: “SON DAKİKA: Elon Musk’ın yaşlanma karşıtı bir formül üzerinde çalıştığı bildirildi, ancak kontrolden çıktı.”

Musk buna, “Arkadaşlar, sanırım fazla almış olabilirim” yanıtını verdi. Birkaç kullanıcı Musk’ın paylaşımıyla ilgili düşüncelerini dile getirdi. Bir kullanıcı, “Tesla’nızda gaz pedalına ulaşmakta zorlanacaksınız.”

Bir diğeri, “Şimdi Elon, Disney’i satın almak istiyorum gibi olacak” yorumunu yaptı. Bu arada, geçen hafta, Twitter CEO’su, dijital avatarının geleneksel kıyafetler giymiş insanlarla çevrili bir şervani giydiği bir Hint kıyafeti içinde dans ettiği yapay zeka tarafından oluşturulmuş bir görüntüsünü selamlamıştı.

Musk’ın yapay zeka tarafından oluşturulan bir sherwani içindeki görüntüsü, birkaç Hintli Twitter kullanıcısını hayrete düşürdü.

Bir kullanıcı, “@elonmusk dans etmeye devam ediyor. kala uçurum! Bir Musk takipçisi, “Haydi batıralım!”, bir diğeri ise, “Bazı harika gelenekleri olan büyülü bir ülke.”

FacebooktwitterLinkedinmakalenin sonugenel-9