Hiçbir Şey Telefon 2 'Hindistan'da Üretildi', şirketi doğruladı

Kapalı

Bu resmi, Akıllıca yaklaşan hiçbir şey yoktelefon – Nothing Phone (2) – üretilmek üzere ayarlanmıştır Hindistan. Londra merkezli telefon üreticisi, Hindistan pazarının taleplerini karşılamak için bir sonraki akıllı telefonu ‘Phone (2)’nin ülkede üretileceğini duyurdu. Carl Pei liderliğindeki şirket, yaklaşmakta olan akıllı telefon hakkında birkaç ayrıntıyı zaten onayladı. Nothing Phone (2), Qualcomm Snapdragon 8+ Gen 1 yonga setine sahip olacak şekilde ayarlandı ve 4700 mAh pil birimi paketleyecek. Geçen yıl, Nothing ilk akıllı telefonunu Temmuz ayında piyasaya sürdü. Şirketin geleneği takip etmesi bekleniyor ve aynı ay içinde Telefonu (2) piyasaya sürebilir.

Phone 2’nin Hindistan’da üretilmesi hakkında söylenecek hiçbir şey yok
Duyuruda, Manu SharmaVP ve GM Hiçbir şey Hindistan “İkonik şeffaf tasarımlarıyla tanınan hiçbir akıllı telefon yok. Bu tasarımlar, Hindistan’da akıllı telefon üretim yeteneklerinin artmasına yol açan yüksek teknolojili üretim süreçleri ve hassas mühendislik gerektiriyor. Hindistan’da üretim yapma dürtümüz, yerel tüketicilere ve onların taleplerine olan bağlılığımızı yansıtıyor. Phone (2)’nin Hindistan’da üretileceğini duyurmaktan gurur duyuyoruz.”

Hindistan’da hiçbir şeyin varlığı
Nothing Ear (1), Nothing Ear Stick, Nothing Ear (2) ve Nothing Phone (1) olmak üzere dört ürününün piyasaya sürülmesiyle Hindistan’da güçlü bir tüketici tabanı oluşturduğunu iddia etmiyor. Şirket ayrıca, ülkedeki müşteri desteğini ve ayrıca Nothing India kanalları aracılığıyla desteğini genişletmeye devam etme sözü veriyor.

Hiçbir Şey Telefon (2): Beklenen özellikler
Yukarıda da bahsedildiği üzere şirket, akıllı telefonun yonga seti ve pil detaylarını zaten doğrulamıştı. Carl Pei yaklaşmakta olan telefonun ‘premium’ bir teklif olacağından ve geçen yılki Nothing Phone’un (1) üzerine yerleştirileceğinden bahsetmiştir.

Pei, en yeni 8. Nesil 2 yerine 8+ Nesil 1’i seçmesinin nedenini de açıkladı. Eski yonga setinin daha iyi optimize edildiğinden ve ayrıca daha ucuz olduğundan bahsetti. Karşılaştırmak gerekirse, Nothing Phone (2), Phone’daki (1) 4500 mAh birimden daha büyük bir 4700 mAh pile sahip olacaktır.

Akıllı telefonun Full HD+ 120Hz AMOLED ekrana sahip olması bekleniyor ve 8 GB RAM ve 256 GB’a kadar depolama alanı içerebilir.

FacebooktwitterLinkedinmakalenin sonugenel-9