Serideki diğer tüm oyunlar gibi Diablo IV de, çeşitli etkinlikleri tamamlamanız, düşmanları yenmeniz ve Sanctuary’i tamamen keşfetmeniz için sizi tonlarca farklı donanımla ödüllendirecek sağlam bir ganimet sistemine sahiptir.

Bu nedenle, envanterinizin dolması uzun sürmez ve daha fazla ekipman toplayamazsınız. Daha fazlasına yer açmak için basitçe teçhizatı düşürmek yerine, eşyalarınızı saklayabilir, kurtarabilir veya satabilirsiniz.

Diablo IV’te Eşyalarınızı Kurtarmalı Mı Yoksa Satmalı Mısınız?

Diablo IV’teki teçhizat, sıradandan Efsaneviye kadar farklı nadirlik kademeleriyle gelir ve kademe, belirli bir teçhizatın ne kadar iyi olduğunu, satış değerini ve onları kurtararak elde edebileceğiniz öğeleri belirler.

Genel bir kural olarak, eşyalarınızı yalnızca altın sıkıntısı çekiyorsanız satmak isteyeceksiniz. Altın, ürün satın almak ve donanım yükseltmek için kullanılır, bu nedenle, çok fazla yükseltme yapma eğilimindeyseniz, sık sık büyük miktarlarda altın harcayabilirsiniz. Aynı zamanda, donanımınızı yükseltmek için malzemelere ihtiyacınız olacak ve nadirlik seviyesi ne kadar yüksekse, yükseltilecek malzemeler o kadar nadir olacaktır, bu nedenle, iyi bir nadirliğe sahip bir öğeniz varsa, ancak tam olarak canınız yanmıyorsa altın, onu kurtarmalısın, çünkü ondan alacağın malzemeler donanımını yükseltmene ve yapını geliştirmene yardımcı olacak.

Diablo IV’teki en nadir donanım türü ve en güçlüsü olan efsanevi öğeler, yapınız için onlara ihtiyacınız yoksa her zaman kurtarılmalıdır. Bunu yapmak, sırasıyla silahları ve zırhı kurtarmak için Baleful Fragments ve Coiling Wards’ın yanı sıra Peçeli Kristaller, donanımınızı daha da yükseltmek için gereken öğeler ve daha fazlasını elde etmenizi sağlayacaktır. Ek olarak, Efsanevi Teçhizatınızdan Efsanevi Unsurları kurtararak çıkarabilir ve yapınızı daha da geliştirmek için başka bir teçhizata uygulayabilirsiniz. Ayrıca, karakteriniz için havalı bir görünüm yaratmak da size göreyse, Gardırobunuzda yeni bir seçeneğin kilidini açacağı için küçük bir kazma simgesi olan herhangi bir öğeyi kurtarmalısınız.

Bu nedenle, oyunun dünyası ve özel etkinlikleriyle ilgilenerek, muhtemelen tüm harcama ihtiyaçlarınız için gereğinden fazla altın alacaksınız, çünkü kurtarma, Diablo IV’te neredeyse her zaman gitmenin yoludur.

Bu hikayeyi paylaş

Facebook

twittergenel-17