Scosglen, Diablo 4 dünyasının kuzey kesiminde, kampanyanın ortasından sonuna kadar geçeceğiniz bir bölgedir. Bu bölgeye dağılmış durumda, onları bulmaya küçük, kalıcı bonuslar veren bir koleksiyon türü olan Lilith Altarları var. Bu Altarlar tipik olarak açık dünya ortamında gizlenmiş küçük köşelere gizlenmiştir. Aşağıda, Scosglen’de bölgenin doğu, batı ve kuzey bölümlerine bölünmüş 34 Altar of Lilith konumunun haritalarına sahibiz.

Scosglen içindeki tüm Lilith Sunağı Konumları

Doğu Scosglen

Scosglen’in doğu kesiminde 19 Lilith Sunağı bulunmaktadır.

Batı Scosglen

Socsglen'in batı kesiminde 10 Lilith Sunağı vardır.
Socsglen’in batı kesiminde 10 Lilith Sunağı vardır.

Kuzey Scosglen

Kalan beş Lilith Sunağı, Scosglen'in kuzey ucunda yer almaktadır.
Kalan beş Lilith Sunağı, Scosglen’in kuzey ucunda yer almaktadır.

Bir Lilith Altarı bölgesindeyseniz ancak tam olarak nerede olduğundan emin değilseniz, bu Altarlar genellikle küçük köşelere sıkıştığı için haritada küçük köşeler olup olmadığına bakın. Bazen binaların içine de gizlenirler ve hatta ortamdaki kırılabilir nesnelerin arkasında olabilirler. Çoğu zaman, her bir Lilith Altarı bir alana girildiğinde hemen görünmez. Bir Kalenin içinde de birkaç Altar vardır, ancak isterseniz Lilith Altarı’nı bulur bulmaz bitirmeden çıkabilirsiniz.

Lilith Altarları ne yapar?

Diablo 4’te bir Lilith Sunağı toplamak iki tür fayda sağlar. İlki, aynı dünyadaki tüm karakterlerinize kalıcı bir fayda sağlayan daha acil bonustur. Bu bonus, artırılmış maksimum sağlık, artırılmış maksimum Murmuring Obols kapasitesi ve +2 El Becerisi gibi sabit stat artışlarını içerebilir.

Bir Lilith Sunağı bulmak ayrıca 10 Bölgede Ünlü sağlar. Her bölgenin kendi Şöhreti vardır ve farklı toplam şöhret miktarlarında sağlanan beş ödül seviyesi vardır. Tüm Altar of Lilith’i tek bir bölgede toplamak, şu anda hangi seviyede olduğunuza bağlı olarak yaklaşık bir seviye Şöhret sağlayacaktır.

Sınıf oluşturma gibi daha fazla Diablo 4 kılavuzu için GameSpot’un Diablo 4 Guides Hub’ına göz atın.

Burada tartışılan ürünler editörlerimiz tarafından bağımsız olarak seçilmiştir. Sitemizde öne çıkan herhangi bir şeyi satın alırsanız, GameSpot gelirden pay alabilir.oyun-1