Sizin için bazı yeni kozmetik ürünlere sahip olmak istiyorsanız Diablo 4 karakter, hangi sınıfta olursanız olun, o tatlı ödülleri almak için Twitch’e gitmek isteyeceksiniz! Bu başlık, serinin gördüğü en kapsamlı karakter özelleştirmesini sunuyor ve Blizzard, katılan akışları izleyen herkese sadece izleyerek bazı özel kozmetik ödüller kazanma şansı veriyor. Bu, her biri farklı bir sınıfa odaklanan birkaç haftalık bir kampanyadır, bu nedenle, seçtiğiniz sınıf için istediğiniz tüm öğeleri aldığınızdan emin olmak için bu kılavuza göz atın. Diablo 4.

Battle.net hesabınızı Twitch’e nasıl bağlayabilirsiniz?

Battle.net’in Twitch yayınınızın izlenme süresini onaylaması ve sizi uygun ganimetlerle ödüllendirmesi için hesaplarınızı bağlamanız gerekecek. Bu, hızlı ve kolay bir işlemdir, ancak bağlantıyı kuran menüler her iki platformun da kullanıcı arayüzünde tam olarak önde ve ortada değildir.

Aşama 1: Giriş yap Battle.net hesabı bir web tarayıcısında.

Adım 2: Battle.net’inize gidin Bağlantılar sayfa. Bunu, üzerine tıklayarak bulabilirsiniz. Kullanıcı adı sitenin sağ üst köşesinde, ardından tıklayın Hesap ayarları. Sol kenar çubuğunda, bulun ve tıklayın Bağlantılar.

Aşama 3: İçinde BağlantılarTwitch’i bulun ve tıklayın Bağlamak sağa doğru

Adım 4: Sizi Twitch’e götürecek olan aşağıdaki istemlere tıklayın. Henüz yapmadıysanız Twitch’te oturum açmanız istenecektir. Hesapları bağlamanız istendiğinde, tıklayın. Yetki vermek.

Adım 5: Battle.net’e geri gönderileceksiniz ve bağlantıyı onaylamanız istenecek. Bunu yaptığınızda, Battle.net size bağlantının başarılı olduğunu bildirmelidir.

Diablo 4

Twitch Ganimetleri nasıl kazanılır ve kullanılır?

Artık hesabınız bağlandığına göre, yapabileceğiniz mevcut yayıncılardan herhangi birini izlemeniz yeterlidir. buradaki listeye bakın, PC’nizde veya mobil uygulamada. Farklı Twitch Ganimetleri kazanmak için yayını belirli bir saat kadar izlemeniz gerekir. Kontrol edebilirsin herhangi bir Twitch Dropunun ilerlemesi ne kadar süredir izlediğini görmek için.

Bir yayını gerekli süre boyunca izledikten sonra, tıklamanız yeterlidir. Kullan bu sayfada kazandığınız ganimetlerin yanında yer alacak ve kısa süre içinde oyun içinde kullanımınıza sunulacaktır.

Diablo 4

Şu anda hangi ganimetleri kazanabilirim?

için seğirme düşer Diablo 4 her hafta olmak üzere toplam dört hafta sürecek farklı bir sınıfa odaklanan ödüller sunmak. İşte her hafta kazanabilecekleriniz:

1. Hafta: 5-11 Haziran (Rogue ve Necromancer)

  • Azurehand Arkadan Bıçaklayan Hançer

  • Azurehand Kalp Delen Kılıç

  • Matron-Sigil Sandığı (Rogue) Kupayı Geri Aldı

  • Progenitor Favor (Necromancer) Arka Kupa

2. Hafta: 12-18 Haziran (Büyücü)

3. Hafta: 19-25 Haziran (Druid)

4. Hafta: 26 Haziran-2 Temmuz (Barbar)
genel-19