Diablo 4’te Eski Gelenekleri Koruma görevini nasıl tamamlarsınız? Her şeyden önce, kuru bozkırlarda görevin başlangıç ​​noktasını bulmanız gerekecek. Orada, şifreli bir ipucu olan bir nota rastlamak mümkündür.

Diablo 4 görev kılavuzumuz, bu belgeyi nerede bulabileceğinizi ve bu ipuçlarının ne anlama geldiğini tartışıyor. Doğal olarak, herhangi bir sınıf için en iyi yapıyı oluşturmanıza yardımcı olacak şık ganimetler bile edinebilirsiniz.

Diablo 4’te Eski Gelenekleri Koruma Nasıl Tamamlanır

Diablo 4 Eski Gelenekleri Koruma görevi Kuru Bozkırlarda bulunabilir. Görev, eskimiş heykelin önünde “Evet” ifadesi kullanılarak tamamlanır.

İlk olarak, belgenin ve heykelin nerede olduğunu bulmanız gerekecek. İkisi de Kuru Bozkırlarda, Evcilleşmemiş Kayalıklar alt bölgesinde. Bu, kampanyanın 3. Perdesi sırasında ziyaret edeceğiniz bölgedir. Yeterince ilerlediyseniz, Jirandai’den kuzeydoğuya veya Hidden Overlook hızlı seyahat noktalarından güneybatıya gidebilirsiniz. Aşağıdaki haritada görülen sıradan bir yamaç alanına gitmelisiniz:

Notu okuduktan sonra, şu bilmeceyi içeren yan görevi alacaksınız:

“Yıpranmış olsan da, dayanıyorsun. Rengarenk soydaşlarınızın huzurunda söylüyorum: Evet, geleneklerimizi sürdürüyorum!”

Diablo 4 Eski Gelenekleri Tutmak Görev Kılavuzu: Not, gelenekleri koruduğunuzu onaylamanızı söylüyor

Bir sonraki alan haritanızda mavi bir daire olarak görünmelidir. Oraya gidin ve heykelin önünde durun. Klavyede E’ye veya kumandadaki D-pad’de yukarıya basarak ifade çarkınızı açmak isteyeceksiniz. “Evet” ifadesi henüz atanmamış olabilir, bu nedenle onu bir yuvaya eklemek için Özelleştir istemine basın.

Bunu yaptıktan sonra, “Evet” ifadesini etkinleştirin. Heykel memnun olacak ve bir sandık oluşturacak. Bu, Diablo 4 Eski Gelenekleri Koruma görevini tamamlar.

Diablo 4 Eski Gelenekleri Tutma Görev Kılavuzu: Heykelin önünde

Çabalarınız için iki iksir alacaksınız. Bizim durumumuzda, aşağıdakileri elde ettik:

  • Demon-Slaying İksiri – 30 dakika boyunca Goatmen, Fallen, Flies ve Demons’a karşı verilen hasarı %20 artırır ve XP kazanımını %5 artırır.
  • Zayıf Ateş Direnci İksiri – 30 dakika boyunca Ateş Direncini %15 artırır ve XP kazanımını %5 artırır.

Fark etmiş olabileceğiniz gibi, her iki karışım da XP’nizi artırır. Diğer yöntemleri seviye atlama kılavuzumuzdan öğrenebilirsiniz. Bu devasa aksiyon rol yapma oyunu (ARPG) hakkında her şey için sınıflar, patronlar ve diğer mekanikler hakkında bilmeniz gereken her şeyin bulunduğu Diablo 4 ipuçları ve kılavuzları sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.oyun-2