Capcom kısa bir süre önce, bir sonraki Resident Evil unvanını yeniden yapması gerektiğini ölçmek umuduyla bir anket aracılığıyla birkaç büyükelçiye ulaştı.

Anket çoğunlukla sosyal medyası, web sitesi ve ürünleri hakkında hayranların mevcut içerikten hoşlanıp hoşlanmadıklarını ve daha fazlasını almak isteyip istemediklerini soran sorular içeriyordu. Çoğunlukla, ortalama pazarlama anketinizdi. Ancak, sondan bir önceki soru bazılarının kaşlarını kaldırdı.

Anketin sonunda hayranlara, uzun süredir devam eden hayatta kalma-korku serisinde bir sonraki hangi oyunun yeniden yapılmasını istedikleri soruldu. Resident Evil’daki içerik, sayısız DLC’ler, yeniden yapımlar ve yan ürünlerle sonsuz gibi görünse de; bir sonraki gıpta ile bakılan yeniden yapım için geçerli yarışmacı olabilecek yalnızca birkaç başlık var.

Havacılı bir adam yüzünü buruştururken iyi giyimli bir kadın tabancayı doğrultuyor.

(İmaj kredisi: Capcom)

Franchise son zamanlarda büyük bir başarı elde etti. Resident Evil 4’ün yeniden yapımı yönetim kurulu genelinde yıldız incelemeleri alıyor. Bu remake şimdi beğenilere katılıyor Resident Evil 2 Ve Resident Evil 3 Capcom’un yeni bir soluk aldığı oyunlarda. Her üç başlık da sıcak bir şekilde karşılanırken, başarısız olma potansiyeline sahip olanlar da var.oyun-3