Akıllı saatler son yıllarda oldukça popüler hale geldi ve bunun iyi bir nedeni var. Bağlantıda kalırken ve temel bilgilere erişirken hareket etmenize, egzersiz yapmanıza ve boş zamanınızın tadını çıkarmanıza izin vererek bir özgürlük duygusu sağlarlar.

Şu anda Amazon’un kaçırmak istemeyeceğiniz bir teklifi var ve bu, erkekler için orijinal fiyatın neredeyse yarı fiyatına yüksek kaliteli Amazfit Zepp E akıllı saatler sunuyor.

Bu akıllı saatler, ekran şeklinde farklılık gösteren iki seçeneğe sahiptir. İster kare ister dairesel bir ekranı tercih edin, bu bir performans faktöründen çok kişisel bir seçim ve moda ifadesidir.

Her iki seçenek de ultra ince metal gövdeye ve şık siyah 3D kavisli çerçevesiz cama sahiptir. Bu tasarım onları yalnızca hafif ve rahat kılmakla kalmaz, aynı zamanda antrenmanlar sırasında özellikle avantajlıdır. Amazfit Zepp E ayrıca, fiziksel aktivitelerle uğraşırken veya uçakla seyahat ederken SpO2 seviyenizi izlemenizi sağlayarak irtifa değişikliklerinden bağımsız olarak sağlığınızın zirvesinde kalmanızı sağlar.

Amazfit Zepp E akıllı saat, Onyx Black, Ice Blue, Moon Grey ve Polar Night Black renklerinde gelir, bu da aslında tarzınıza uygun olanı seçebileceğiniz anlamına gelir.

Amazfit Zepp Е akıllı saatler, uyku izleme işlevi sunarak uyku düzeniniz hakkında fikir verir ve uyku kalitenizin normal mi yoksa rüya görürken mi olduğunu belirlemenize yardımcı olur. Henüz hayallerinizin içeriğini ortaya çıkaramasa da, geleceğin neler getireceğini kim bilebilir? Amazfit Zepp E’nin öne çıkan diğer bir özelliği de, tek bir şarjla 7 güne kadar dayanan etkileyici pil ömrü.

Sahip olduğu özelliklerle bu saatler, telefonunuzu yanınıza almak istemediğiniz veya taşımanın mümkün olmadığı durumlarda mükemmel birer yol arkadaşıdır. Artık bu gadget’ı inanılmaz derecede düşük bir fiyata edinebilirsiniz. Bu akıllı saatler hem Android hem de iOS kullanıcıları için uygundur.

Genel olarak, bu anlaşma gerçekten dikkate değer ve hala mevcutken bundan yararlanmanızı şiddetle tavsiye ediyoruz.telefon-1