Babalar Günü yaklaşıyor, bu yüzden babanıza küçük bir hediye vermek ve kendinize bir telefon almak istiyorsanız Amazon’da tam size göre bir fırsat var. E-ticaret devi, muhteşem ile ücretsiz bir hediye kartında kayıyor Google Piksel 7.

Samsung Galaxy S23 ve Apple iPhone 14, her ikisi de 799 dolardan başlıyor. Pixel 7 ise 599 dolardan başlıyor. Ve tam fiyatına rağmen, her kuruşuna değer.

6,3 inç OLED ekrana ve yumuşak hareketler için ortalamanın üzerinde 90 Hz yenileme hızına sahip kompakt bir telefon.

Kaputunun altında Tensor G2 çipi var ve inanılmaz derecede hızlı. Google’ın makine öğrenimi ve konuşma tanıma ile oluşturulmuştur ve Asistan’ın sesle yazmasından resimlere kadar her şeyi daha iyi hale getirir.

Gerçek yıldızlar kameralardır ve her türlü durumda gerçeğe yakın, ayrıntılı fotoğraflar çekerler.

Telefonda parmak izi tarayıcıya ek olarak, telefonun kilidini kolayca açmak için harika olan Yüz Tanıma Kilidi özelliği de vardır. İçinde 4.355 mAh pil var ve çoğu insanın günde iki kez şarj etmesi gerekmiyor.

Amazon, şu anda Pixel 7 ile 100 $ değerinde ücretsiz bir hediye kartı veriyor ve esasen fiyatı 499 $ ‘a düşürüyor.

Babanız veya hayatınızdaki baba benzeri bir figür için hem telefon hem de güzel bir hediye istiyorsanız bu fırsat tam size göre. Pixel 7, makul bir maliyetle tonlarca değer getiriyor ve bir telefona harcayacak 499 dolarınız varsa, bundan daha iyi bir Android telefon bulamazsınız.

Bu onlardan biri en iyi kameralı telefonlar, hızlı ve Google en iyi Android yazılım deneyimini sunuyortelefon-1